11.7 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Vēl viens Teds Bandijs? Filma atklāj jaunas detaļas par Aidaho universitātes studentu slepkavu (+VIDEO)

Warner Bros. Discovery 17/05/2023 20:45
 

2022.gada novembrī pasauli pāršalca traģiskas ziņas – Aidaho štatā Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) 16 minūšu laikā nakts vidū tika brutāli noslepkavoti četri no sešiem Aidaho universitātes studentiem, kuri kopīgi īrēja privātmāju. Tagad jaunā “discovery+” dokumentālajā filmā “Aidaho koledžas slepkavības” (The Idaho College Murders) žurnālisti, izmeklētāji un krimināllietu eksperti kopīgi cenšas atbildēt uz svarīgākajiem jautājumiem saistībā ar šausminošo noziegumu un rast skaidrojumu aizdomās turamā slepkavas Braiena Kohlbergera (Bryan Kohberger) rīcībai.

Pērnā gada decembrī par četru jauniešu noslepkavošanu tika arestēts Vašingtonas štata universitātes kriminoloģijas maģistrantūras students B.Kohlbergers, kuru daudzi salīdzina ar pasaulslaveno slepkavu Tedu Bandiju (Ted Bundy). Nesen ir sākusies tiesas prāva, kurā tiek atklātas aizvien jaunas detaļas un iepriekš nezināmi fakti par liktenīgo nakti, kuras laikā nezināmu iemeslu dēļ aizdomās turamais vīrietis brutāli noslepkavoja četrus studentus. 

Video

Dokumentālajā filmā “Aidaho koledžas slepkavības” eksperti un izmeklētāji skatītājiem atklāj vēl nedzirdētas teorijas par notikušo noziegumu, kā arī pēta jaunākos lietas pierādījumus un izsaka viedokļus par tiesvedības procesa gaitu un rezultātu. Lai skatītāji iegūtu daudzpusīgu informāciju par notikušo, filmā savu viedokli atklāj arī bijusī nozieguma vietas izmeklētāja (CSI) un tiesu medicīnas eksperte Alīna Berouza (Alina Burroughs), kā arī bijusī Bruklinas prokurore un juridiskā eksperte Anna Siga Nikolaci (Anna-Sigga Nicolazz).

Filmas laikā vadošie kriminoloģijas eksperti un nozares speciālisti kopīgiem spēkiem ļauj skatītājiem šķetināt nozieguma šausminošās detaļas un aizdomās turamā B. Kohlbergera rīcības motīvus, izdzīvot notikumus dienās pirms nozieguma un atklāt iemeslus, kāpēc liktenīgajā naktī nemira visi mājas iedzīvotāji.

Dokumentālā filma “Aidaho koledžas slepkavības” skatāma straumēšanas platformā “discovery+”, nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here