Sliktas lietas notiek, un tās var pilnībā mainīt tavu dzīvi. Bet tu nedrīksti ļaut tām tevi salauzt. Kā reiz teica Simba, “dažreiz notiek kaut kas slikts, un tu tur neko nevari darīt. Tad kāpēc pārdzīvot”? Neviens nespēj kontrolēt nākotni. Ja mēs tāpat nevaram mainīt notikušo, tad tas ir jāpieņem un ir jāiemācās ar to sadzīvot. Neļauj savai pagātnei izjaukt tavu nākotni. Tev vēl visa dzīve priekšā.

Seko savai sirdij, pat, ja visi ir pret to. Mācies no savām kļūdām. Vecāki un draugi bieži sniedz padomus, kuros mēs neklausāmies, bet pēc tam nožēlojam. Bet nevajag to darīt. Savu kļūdu dēļ tu kļūsti par to cilvēku, kas esi. Tev ir jāmācās pašai. Un pat neiedomājies kāda dēļ mainīties. Ieklausies savā sirdī un dari to, kas tev šķiet pareizi.

Dari to, ko mīli, tāpēc ka būt laimīgiem – tas ir svarīgi. Ir svarīgi darīt to, kas patīk. Pat, ja tie ir tādi sīkumi, kā dziedāšana dušā vai dīvainas dejas virtuvē. Laime ir atslēga uz pilnvērtīgu dzīvi. Kas būs bez tās? Pieņemot katru lēmumu, ir sev jāpajautā – vai tas darīs mani laimīgu?

Katrs cilvēks un attiecības mums kaut ko iemāca. Tas viss ir pieredze, kuras dēļ mēs maināmies. Mēs pieaugam un attīstāmies. Gūsti mācību un dodies tālāk. Ne visi cilvēki paliek ar mums uz visiem laikiem.

Nekad neturi ļaunu prātu ilgu laiku. Tā ir lieka nasta, kas tevi no iekšpuses „grauž”. Kas notiek ar otru cilvēku? Nekas. Varbūt viņam vispār ir vienalga. Tad, kāpēc darīt pāri sev? Dzīvo savu dzīvi un izturies pret to pēc iespējas vieglāk.

 

Avots: Soulpost.ru

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?