-7.1 C
Rīga
sestdien, decembris 9, 2023

Kā zināt, ka tevi apskauž – 8 pazīmes (un kā to labot)

 

Skaudība – tā ir tā pretīgā emocija, kuru katrs ir vismaz reizi mūžā izjutis. Ar to nav viegli tikt galā, taču saprātīgi cilvēki cenšas to kontrolēt. Kā zināt, ka ir kāds, kas izjūt skaudību pret tevi?

Nepatiesas uzslavas

Skaudīgs cilvēks bez sirdsapziņas pārmetumiem apbērs tevi ar komplimentiem, bet aiz muguras runās sliktu. Visbiežāk šādi cilvēki izliekas, ka nevienu neapskauž. Pamēģini viņus neitralizēt ar uzslavu no savas puses (tikai patiesu). Tas viņiem liek sajusties savādi un uz brīdi aizmirst, ka ir jārunā kaut kas riebīgs par tevi.

Tavu panākumu noniecināšana

Neatkarīgi no tā, cik lieli ir tavi panākumi, skaudīgs cilvēks mēģinās izcelt to nevērtīgumu un mazo nozīmi. Ignorē tā cilvēka viedokli un turpini darīt to, ko dari.

Savu panākumu demonstrēšana

Skaudīgs cilvēks izrādīs savus panākumus pat vairāk, nekā tas ir nepieciešams (it īpaši uz tavu panākumu fona). Neraugoties uz to, ka tas nav visai patīkami, neizrādi viņam savu satraukumu, jo tas vēl vairāk stimulēs viņa pārliecību par savu uzvedību.

Tevis apbrīnošana

Cilvēks, kurš tevi apskauž, patiecībā vēlas būt tāds kā tu vai vēl labāks. Viņš kopēs to, kā tu staigā, runā, izvēlies apģērbu… Lai šis fakts tevi pārāk nesatrauc. Katram pašam ir jāveido sava dzīve.

Prieki par tavām neveiksmēm

Skaudīgs cilvēks ātri vien sāks priecāties, ja tu pieļausi kļūdas. Lai gan viņš reti to izrāda, slepenībā viņš priecājas par tavu neizdošanos. Nebaidies kļūdīties un turi galvu augsti gaisā. Ņem vērā, ka neveiksmes ir daļa dzīves. Ja tu to dēļ nepārdzīvosi, tad skaudīgajam cilvēkam nebūs iemesla priecāties.

Tenkas

Skaudīgie cilvēki nereti tenko un aprunā tevi aiz muguras. Atklāta saruna ar viņiem par šo tēmu ir labākais veids, kā atrisināt situāciju.

Naids

Ja cilvēks kaut kāda iemesla dēļ tevi ienīst (pat tev nesaprotama), visticamāk, viņš vienkārši tevi apskauž. Tas ir nepatīkami, jo nevienam nepatīk, ja pret viņu izjūt nepatiku. Atbrīvojies no nevajadzīgā negatīva un izslēdz šo cilvēku no savas dzīves.

 

Autors: Dieviete.lv

 

2 KOMENTĀRI

  1. Esmu ar to saskārusies un redzot,ka kļūst tikai sliktāk,šo cilvēku izslēdzu no savas dzīves, Jā,jūtos labi.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here