5.3 C
Rīga
piektdien, marts 31, 2023

Kādi prezervatīvi padarīs jūsu nodarbošanos ar seksu vēl patīkamāku

 

prezervativy-kontracepciya

 Austrālijas zinātnieki ir izveidojuši jaunu prezervatīvu veidu, kuri nevis samazina sajūtas, bet tieši otrādi – bet tieši tās pastiprina.   Galvenā jaunuma ”sastāvdaļa, kuru izstrādāja speciālisti no Vullongongas Universitātes (Austrālija) kļuva hidrogēls – izturīgs un elastīgs materiāls, pēc sajūtas kā cilvēka āda. ”Mēs gribējām pierādīt, ka var atrast dabīgu komponentu, kurš būs labāks par lateksu” – stāsta viens no jaunuma atklājējiem Roberts Gorkins. Divus gadus atpakaļ viņi saņēma grandu no Bila un Melindas Geitsu Fonda un nekavējoties ķērās klāt darbam. Uz doto brīdi Gorkina komanda agtīvi sadarbojas ar Sunberna Tehnoloģiju universitāti (Austrālija). ”Ja mūsu produkts izrādīsies tik labs, ka cilvēki nevarēs vien sagaidīt, kad to varēs uzvilkt, tad ar laiku mēs uzveiksim venēriskās slimības.” – apgalvo optimistiskais Gorkins.

avots: mhealth.ru

 

 

3 KOMENTĀRI

  1. vai tas ir attiecināms uz sievietēm ne vīriešiem, jo vīriešiem tas ir kā iet dušā lietusmētelī ar kapuci, izjūtas varētu būt līdzīgas!

  2. Laba reklāma! Viss jau būtu labi, bet veneriskās slimības nu gan jaunais izgudrojums neuzveiks, jo prezervatīvs no tām gandrīz namaz neaizsargā, ar visu prezervatīvu vienalga notiek saskare un apmaiņa ar izdalitajiem škidrumiem.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here