prezervativy-kontracepciya

 Austrālijas zinātnieki ir izveidojuši jaunu prezervatīvu veidu, kuri nevis samazina sajūtas, bet tieši otrādi – bet tieši tās pastiprina.   Galvenā jaunuma ”sastāvdaļa, kuru izstrādāja speciālisti no Vullongongas Universitātes (Austrālija) kļuva hidrogēls – izturīgs un elastīgs materiāls, pēc sajūtas kā cilvēka āda. ”Mēs gribējām pierādīt, ka var atrast dabīgu komponentu, kurš būs labāks par lateksu” – stāsta viens no jaunuma atklājējiem Roberts Gorkins. Divus gadus atpakaļ viņi saņēma grandu no Bila un Melindas Geitsu Fonda un nekavējoties ķērās klāt darbam. Uz doto brīdi Gorkina komanda agtīvi sadarbojas ar Sunberna Tehnoloģiju universitāti (Austrālija). ”Ja mūsu produkts izrādīsies tik labs, ka cilvēki nevarēs vien sagaidīt, kad to varēs uzvilkt, tad ar laiku mēs uzveiksim venēriskās slimības.” – apgalvo optimistiskais Gorkins.

avots: mhealth.ru

 

 
Komentāri: 3
  1. Pēteris 4 gadi ago

    tiešām? un tagad orgasms iestāsies ātrāk par stundu?

  2. Pēteris 4 gadi ago

    vai tas ir attiecināms uz sievietēm ne vīriešiem, jo vīriešiem tas ir kā iet dušā lietusmētelī ar kapuci, izjūtas varētu būt līdzīgas!

  3. Agita 4 gadi ago

    Laba reklāma! Viss jau būtu labi, bet veneriskās slimības nu gan jaunais izgudrojums neuzveiks, jo prezervatīvs no tām gandrīz namaz neaizsargā, ar visu prezervatīvu vienalga notiek saskare un apmaiņa ar izdalitajiem škidrumiem.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?