3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju vīrieši, kuri nesteidz precēties

 

Ne visi cilvēki tiecas pēc laimīgas laulības, daži pat neapsver šādu domu. Astrologi noskaidroja, kuri zodiaka zīmju pārstāvji labprāt dzīvo nedomājot par laulībām.

Dvīņi

Šie vīrieši dievina sieviešu uzmanību un daiļā dzimuma ieskauti jūtas kā zivis ūdenī. Viņi ir izveicīgi pavedinātāji un brīnišķīgi partneri. Attiecību dēļ viņi ir gatavi uz daudz ko, tikai viņi reti atļaujas patiesi iemīlēties. Tikai vēlme izveidot pilnvērtīgu ģimeni un bērnus mudina Dvīņus precēties. Parasti šis brīdis notiek nobriedušākā vecumā.

Strēlnieks

Nelabojami romantiķi, šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir noraizējušies par savu brīvību, tāpēc gandrīz neiespējami viņus redzēt dzimtsarakstu nodaļā. Strēlnieki mīl dzīvi, un visas jaunas attiecības pārvēršas par neticamu dzīves ceļojumu. Tomēr, tiklīdz runa ir par laulību, viņi atkal dod priekšroku meklēt jaunu mīlestību.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Augstako speeku aizsardzibu manto nevis vaards..bet ticiba augstakiem spekiem..nevis vaards rotaa cilveku bet cilveeks vaardu..vienu viktoriju pazistu neka ipasa skola sauca par viku.tada klusa peleka pele..varbut ka ir ari kada kurai puemit viss rakstitais..neticu jo jebkuram cilvekam ir gan laba gan sliktaa puse..manu draudzeni sauc marija..loti speciga sieviete specigs vards.loti iejutiga izpalidziga ticiga..bet ari vinai puemit viena slikta ipasiba slimiga naudaskare.kuras del palika slima..dieva mati mariju cilvekam neparspet jo ur tikai cilveks..ari karaluene viktorija.lai cik stipra nebutu.dieva prieksaa ir tikai cilveks.ar savam nepilnibam..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!