3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Šī vārda īpašniecei viņas vārds nes veiksmi un panākumus

 

Mēs pastāstīsim par sieviešu vārdu, kurš sniedz daiļā dzimuma pārstāvei laimi, kā arī augstāko spēku aizsardzību un veiksmi.

Viktorija

Tulkojumā no latīņu valodas vārds “victoria” nozīmē “uzvarētāja”.  Sievietes, kurām vecāki devuši meitai šādu vārdu, vienmēr ir lieliskas līderes, neatlaidīgas un mērķtiecīgas. Viktorija lepojas ar ļoti spēcīgu raksturu, dzīvesprieku un apbrīnojamu iekšējo magnētismu, ar kura palīdzību ap viņu vienmēr pulcējas interesantākie un noderīgākie cilvēki.

Viktorija vienmēr zina, kā sasniegt to, ko vēlas, jo savaldīgā daba viņu apvelta ar neatlaidību un spītību, kā arī ļoti augstu pašapziņu. Šīs dāmas sabiedrībā ir ļoti sirsnīgas,  spēj viegli atrast kopīgu valodu ar citiem, kas ļauj viņai ļoti agri un vienlaikus pareizi sakārtot savu personīgo dzīvi. Viņa vienmēr neatlaidīgi dodas uz savu mērķi, nekas  viņu nespēj izsist no sliedēm.

Viņai nepatīk lūgt palīdzību, bet viņa pati vienmēr ir gatava sniegt jebkādu atbalstu savai ģimenei un draugiem. Viktorija savu dzīvi veido, balstoties tikai uz savu rīcību un lēmumiem. Šī sieviete kļūdās reti, bet  – ja tas notiek, tad viņa nekad neapsūdz citus, saprotot, ka vaina jāmeklē sevī.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!