3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Sieviešu vārdi ar pašu spēcīgāko enerģētiku

 

Cilvēka vārds var ietekmēt raksturu un pat likteni. Tomēr ir vairāki sieviešu vārdi, kuriem piemīt īpaši spēcīga enerģija, kas ļauj to īpašniecēm dzīvē daudz sasniegt.

Natālija

Šī vārda īpašnieces ir ātras dabas un emocionālas, taču zina, kā nopietni uzņemties pat visgrūtākos darbus. Natālijai ir augsts intelekts, viņa prot pareizi analizēt situāciju un vienlaikus nes spilgtu sievišķo enerģiju.

Liene

Šī vārda īpašnieces ir gaišas un pozitīvas sievietes. Viņas ir inteliģentas, labas skolotājas un izcilas priekšnieces. Liene nav spējīga uz nodevību. Viņa katrā grūtā situācijā mēģina saskatīt kaut ko pozitīvu un tiekties tikai uz to.

Anna

Tulkojumā no ebreju valodas šis vārds nozīmē “žēlastība”. Sievietes ar šo vārdu ir laipnas, pieticīgas, mīļas un sievišķīgas. Anna zina, kā glabāt noslēpumus un būt uzticīgai draudzenei. Anna viegli atrod kopīgu valodu ar bērniem un pozitīviem cilvēkiem.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Ja katrs vards ir kodets un tas ietekme likteni..bet liene nu gan nav ieteicams vards ta vismaz teica zila kalna marta.savai pacientei dzives un slimibu nomocitai..jo liene tak lien rapo ka rapulis ne cilveks un ieteica vinai mainit vardu..ja viktorija ir karalisks vards.loti stipri vardi ir marija ..sofija…bet visiem tak neliks vienu vardu..ari cilveka likteni ietekmee ne tikai vards..ari horoskops un pats liktenis…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!