27 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

Reāls spēks! – Samanta Tīna un Agnese Rakovska viena pret otru un viena par otru

 

11. septembrī dziedātājas Samanta Tīna un Agnese Rakovska savu adidas treneru pavadībā tikās Mežaparkā, lai mērotos spēkiem dažādos veiklības un izturības vingrinājumos.

Augusta beigās abas mūziķes uzņēmās sportisku izaicinājumu – mēnesi trenēties, lai ik nedēļu tiktos un mērotos spēkiem kādā no skriešanas disciplīnām. Abas trenējas pie adidas trenerēm – Samanta pie Zandas Zariņas Rešetinas un Agnese pie Santas Smildziņas. Meitenēm tika sastādīts treniņu plāns, kas tika īpaši piemērots katras nedēļas disciplīnai.

Trešā nedēļa tika pavadīta, veltot visu uzmanību spēka un izturības vingrinājumiem – pietupieniem, izklupieniem, plankam un ne tikai. Lai sekmīgi izpildītu vingrinājumus, adidas treneres uzsvēra, ka nepieciešama ne tikai izturība un laba fiziskā forma, bet arī apņēmība. Abām mūziķēm ir viss, kas nepieciešams, jo viņas uzrādīja lieliskus rezultātus, izpildot visus vingrinājumus raitā tempā, tāpēc abas uzskata, ka ir uzvarētājas šajā disciplīnā.

“Vingrinājumi vienmēr ir bijusi mana lieta. Jau tad, kad trenējos vieglatlētikā, tieši šī disciplīna sagādāja gan lielu prieku, gan gandarījumu. Ir patīkami apzināties, ko patiesībā vari izdarīt ar savu ķermeni,” ar paveikto ir apmierināta Samanta. Abas mūziķes vingrinājumus izpildīja ar pamatīgu fizisku piepūli, bet platu smaidu.

Pēc vingrinājumu veikšanas Agnese ir pārliecināta, ka turpinās šādi trenēties arī pastāvīgi: “Ik pa laikam jau pildīju visādus vingrojumus, bet nu ar Santas palīdzību zinu, kā tos pildīt pareizi, lai netraumētu sevi un no tiem būtu labāks rezultāts. Un paskat, šodien par spīti iesnām izpildīju ilgāko planku, kāds man ir sanācis!”

adidas treneres uzsver, ka spēka un izturības vingrinājumi ir neatņemama daļa no ikdienas treniņiem un tie ir nepieciešami, lai sasniegtu vislabākos rezultātus skriešanā. Tā pat ļoti svarīgs ir labs inventārs, piemēram, adidas skriešanas apavi, kuros izmantota unikālā Boost tehnoloģija, kas paredzēta īpaši skrējējiem. Tādejādi sportists var pievērst visu uzmanību izvirzītajiem mērķiem un disciplīnas izpildei.

Pēc nedēļas Samanta un Agnese tiksies, lai kopīgi noskrietu 5 km distanci, kas abām mūziķēm ir uzstādīts kā izaicinošākais mērķis. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Iepriekšējais rakstsVasaru sagaidot! Augļu-piena kokteilis
Nākamais rakstsOtrā plāna loma