2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Horoskops: Pieci fakti par Vērsi, kuri būtu jāzina

 

Parasti cilvēki domā, ka Vērsis ir straujš un viegli nokaitināms. Taču, tā kā Vērsis ir zemes zīme, viņš noteikti spēj pārsteigt cilvēkus ar savu pacietību un stabilitāti.

Vērsim daudz kas nepatīk – nedrošība, pēkšņas pārmaiņas vai sarežģījumi -, un daudz kas arī patīk – ģimene un draugi noteikti ir saraksta augšgalā.

Vērsis nav „viegli uzliesmojošs”

Daudzi cilvēki domā, ka Vērsis ir kā bullis, kas skrien satrakojies pa lielveikalu. Patiesībā Vērsis ir diezgan mierīgs cilvēks. Zeme, kas ir viņu elements, palīdz viņiem „turēties pie zemes” un saglabāt mieru stresa situācijās.

Tomēr viņš var būt arī nedaudz stūrgalvīgs un zaudēt savaldību, kad kaut kas nenotiek pēc viņa plāna. Kad tas notiek, Vērsis cītīgi strādā pie tā, lai nākotnē no šādām situācijām un emociju izpausmēm izvairītos.

Vērsis nav slinks

Jā, Vērsim patīk izsmalcinātība, luksuss un dārgas lietas. Taču viņš zina, ka dzīvē par brīvu neko dabūt nevar, tāpēc smagi strādā pie tā, lai varētu dzīvot tādu dzīvi, kādu pats vēlas. Viņš ieguldīs visu savu spēku un enerģiju, lai sasniegtu vairāk un varētu atļauties to, kas patīk. Daudziem Vēršiem patīk strādāšana dārzā un ēst gatavošana, un tas jau vien ir pierādījums tam, ka, ja viņš vēlas dzīvot skaisti un garšīgi, viņš darīs to, kas jādara, lai to varētu darīt.

Ja tu vēlies draudzēties ar Vērsi, būs jāapbruņojas ar pacietību

Varētu šķist, ka Vērsis nav ieinteresēts runāties vai kopīgi iet iedzert kafiju. Taču tā nebūt nav. Viņš ar prieku pavadītu laiku kopā ar tevi, taču viņam vispirms ir kārtīgi tevi jāiepazīst. Viņam piemīt tendence virzīties uz priekšu ar piesardzību. Tā kā viņam patīk visu kārtīgi izvērtēt, tas citiem var šķist kā centiens atkāpties. Ja tu būsi pacietīgāka, tu iegūsi sev labu draugu.

Vērsis nav tikai materiālists

Vērsis prot novērtēt arī svarīgākas lietas dzīvē. Tas, ka viņam ir pilns skapis ar labām drēbēm un aksesuāriem, nenozīmē, ka tas ir viss, kas viņam dzīvē nepieciešams. Viņam patīk dalīties ar tuvākajiem ģimenes locekļiem un draugiem. Ja viņš kaut ko ir nopelnījis, viņš padalīsies un apdāvinās sev mīļos. Viņu prieks un labsajūta Vērsim ir svarīga.

Vērsis nav pārlieku kontrolējošs

Dažiem cilvēkiem paveicas, un viņi kļūst par daļu no Vērša komforta zonas. Tajā Vērsis viņus sargā. Viņš grib patstāvību, drošību un atklātību. Viņam ir jābūt pārliecinātam, ka visi, kas viņam rūp, ir drošībā un sasniedz dzīvē to, ko vēlas. Kad tas nenotiek, Vērsis var kļūt stingrs un uzmācīgs, bet tas ir tikai tāpēc, ka viņš satraucas. Kad viņš redz, ka viss atkal nokārtojas, viņš atkāpjas.

Vari piekrist?

 

Materiāli rakstam no portāla „Yourtango”

Autors: Dieviete.lv

 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here