18 C
Rīga
pirmdien, septembris 28, 2020

Horoskops: 5 visemocionālākās horoskopa zīmes

 

Dvīņi

Dvīņiem nav nekā neiespējama, ja runa ir par viņu personīgajām interesēm. Viņi ir riteņa izgudrotāji. Strīda gadījumā viņi nezin robežas un pieturas. Viņi var kliegt, sist traukus un visā vainot visu pasauli. Viņi ir izteikti radoši savā atriebībā. Kaut arī ātri aizmirst. Tādi klaigātāji parādās no zila gaisa. Bet viņi apkārtējo dzīvē ienes daudzus pozitīvus mirkļus, tāpēc viņi ir lieliskas otrās pusītes.

Auns

Auni reti zin, ko vēlas, tāpēc iet līdzi pūlim. Tiesa gan, līdzi izredzēto pūlim. Viņiem ir ļoti svarīgs sabiedrības viedoklis, tāpēc jūs neieraudzīsiet Aunus iesaistāmies kādā muļķīgā skandālā. Tikai efektīvs strīds ar šīs pasaules labākajiem. Viņi ir nejauki, dažreiz rupji un super spītīgi. Bet aiz viņiem vienmēr kā aiz akmens sienas.

Mežāzis

Mežāži ir visemocionālākā Zodiaka zīme. Viņi dzīvo pēc personīgajiem likumiem un normām. Viņi nesaprot, ko nozīmē vārdi “nedrīkst”, “pārāk dārgs”, “aizliegts”. Mežāži ir pieraduši visu paņemt ar kliegšanu un histēriju. No malas viņi liekas ļoti laipni un atbildīgi cilvēki, bet iepazīstot viņus tuvāk, jums var sākt gribēties bēgt, kur acis rāda. Bet viņus ir par ko mīlēt, viņi ir viskaislīgākie cilvēki!

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!