-13 C
Rīga
sestdien, janvāris 16, 2021

Horoskops: Cik laba sieva ir katras horoskopa zīmes pārstāve?

Dieviete.lv
 

VĒZIS

Sieviešu-Vēžu vīri ir īsti laimes lutekļi, jo dzīvesbiedres viņus pēc darba sagaida mājās un rada tur jauku atmosfēru. Vēžiem piemīt apbrīnojama spēja radīt mājās lielisku māju sajūtu.

Vēzis ir mātišķākā no visām zodiaka zīmēm, arī vīrus viņas mīl tādā mātišķā veidā. Viņas ir apveltītas ar smalku intuīciju, kas raksturīga visām ūdens stihijas zīmēm.

Reti iziet sabiedrībā, dod priekšroku palikt dzīvesbiedra ēnā. Lieliskas saimnieces. Vīrs tādā savienībā jūtas kā īsts ģimenes galva.

Trūkums – pārmērīga spītība, kas sniedzas pat līdz konservatīviem dzīves uzskatiem. Reizām neuzticamība.

LAUVA

Lauvas zīmē dzimušām sievām nepatīk spēlēt otrā plāna lomu, viņas ir godkārīgas un mīl greznību. Tāpēc, visticamāk, izvēlēsies vīru ar augstu amatu.

Pašas vienmēr būdamas rosīgas un aktīvas, viņas necieš uzmanības trūkumu no dzīvesbiedra puses. Toties spēj novērtēt vīrieša centienus pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm vai biznesā, sevišķi tad, ja vīrs ņems vērā viņu ieteikumus.

Ļoti bieži izturas egoistiski. Lai veidotos veiksmīga kopdzīve, vajadzētu piebremzēt savu vadītkāri un atcerēties, ka vīrietim pašapliecināšanās ārpus mājas ir vairāk nepieciešama, nekā sievietei.

JAUNAVA

Labprāt turas vīra ēnā, viņai nepatīk aktīva sabiedriskā dzīve.

Laimīga kopdzīvē ar vīriešiem, kas nodarbojas ar zinātnisku vai citu intelektuālu darbu: labi vīra kandidāti ir pētnieki, advokāti, skolotāji, ārsti. Šo profesiju pārstāvjiem ir visas iespējas kļūt par ideāliem Jaunavas vīriem.

Jaunavas mazāk, nekā citu zīmju pārstāves, rūpējas par savu ārieni, bieži ziedo savu karjeru vīra karjeras attīstības vārdā. Strādājot vienā jomā ar vīriešiem, samierinās ar sekretāres vai referentes amatu. Gādīgas, uzmanīgas, tiecas uz perfekciju gan sadzīvē, gan attiecībās.

Kopdzīvē Jaunavai nevajadzētu aizmirst par takta sajūtu, lai negrautu vīra pārliecību par sevi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!