-13 C
Rīga
sestdien, janvāris 16, 2021

Horoskops: Cik laba sieva ir katras horoskopa zīmes pārstāve?

Dieviete.lv
 

MEŽĀZIS

Mežāža zīmē dzimušās sievietes ir pārliecinātas, ka veiksme ir cītīga darba un pašaizliedzības rezultāts.

Viņas neburkšķ uz vīriem, ka tie pārāk lēni kāpj augšup pa karjeras kāpnēm. Viņas nevis vienkārši mīl panākumus, bet arī strādā, lai tos sasniegtu.

Viņas ir taupīgas un prot lieliski plānot savas finanses. Ja kāds vīrietis sapņo par īpaši čaklu sievu, viņam vajadzētu lūkoties pēc Mežāža zīmē dzimušas jaunkundzes.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīra zīmē dzimušām sievietēm naudai dzīvē ir maza nozīme. Vairākumam šo daiļā dzimuma pārstāvju laime ir saistīta ar garīgo dzīvi, nevis eksistences materiālo pusi.

Vīrā ciena un dievina augstus ideālus. Viņu dzīves moto: “Ne no maizes vien dzīvojam”. Šajā zīmē dzimusi sieviete iedvesmo savu vīru uz radošiem meklējumiem, lai sasniegtu vairāk.

Viņa būs ideāla partnere vīrietim, kas aizņemts ar sabiedrisko darbu vai valsts dienestu.

Labākā īpašība – aizdomīguma un greizsirdības trūkums. Nekad nepārbauda savu vīru!

ZIVIS

Vīrietis, kas apprecējis  Zivs zīmē dzimušu sievieti, drīz secinās, ka viņa vienmēr to sauc palīgā, ļaujot sajust savu vīrišķīgo nozīmīgumu un lielo lomu sievietes dzīvē. Viņa parāda, ka itin visā paļaujas uz vīrieti un tā spriedumiem.

Zivis savus vīrus nekomandē un nenorāda viņiem, kas darāms. Ciena viņa stipro plecu, uzticas un nekad “nezāģē”, pat ja karjera neveidojas veiksmīgi.

Zivs zīmē dzimušai sievai vīra sirdsmiers un laime ir daudz svarīgāka, nekā viņas pašas. Vismaz tā uzskata viņas vīrs!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!