1 C
Rīga
sestdien, janvāris 23, 2021

Horoskops: Cik laba sieva ir katras horoskopa zīmes pārstāve?

Dieviete.lv
 

SVARI

Svaru zīmē dzimušās sievas visaugstāk vērtē brīvību. Nepanes vientulību. Svaru zīme pārvalda laulību.

Sievietes-Svari tiecas sekot katram vīra solim, lai saprastu viņa intereses darbā. Viegli iegūst jaunus draugus un pārceļas uz jaunu dzīvesvietu.

Ļoti baidās vīram kaut kā traucēt. Gudras un analītiskas. Sniedz vīram derīgus padomus darbā, ātri aptver katras problēmas būtību.

Pat ja runa ir par jūtām, var pieņemt viedus lēmumus, jo takta izjūta ir viena no viņu vērtīgākajām īpašībām.

SKORPIONS

Skorpiona zīmē dzimušas sievietes ir uzticīgas un lojālas sievas, var iestāties par savu mīlestību. Spēcīga personība. Viņām svarīgākā ir dzīvesbiedra laime, tāpēc spēj vīrišķīgi pārciest jebkādas ķibeles un sarežģījumus.

Izturība un pacietība kritiskos brīžos ir viena no vērtīgākajām sievietes-Skorpiona īpašībām, tāpat arī vērīgums un cilvēku pazīšana. Skorpioniem veicas naudas lietās.

Tāda sieva spēj ziedoties mīlestības vārdā.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka zīmē dzimušām sievietēm patīk piedzīvojumi un avantūras, viņām ir šķietami neizsmeļama enerģija un spēks.

Viņas neinteresē dzīve naudas un iekrājumu vārdā, tāpēc arī vīrus nemudina strādāt no agra rīta līdz vēlam vakaram. Viņām galvenais ir personības izpausme.

Lai gan mājas darbi nogurdina, Strēlniecēm patīk tīrība, skaistums un ērtības. Viņas ir viesmīlīgas un priecīgas saimnieces. Pat iekšēji par kaut ko raizējoties, viņas labāk metīsies piedzīvojumā, nekā ļaujiess ikdienas pelēcībai.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!