19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Tests: Kā tu redzi pasauli?

Dieviete.lv
 
Foto: Pinterest

Optiskās ilūzijas mūsdienās ir ļoti populāras, jo tās ir jautras un aizņem tikai dažas minūtes. Ko tu ievēroji pirmo?

Ja redzēji lauvu:

Visticamāk, ka tu vienmēr nokļūsti būtisku situāciju centrā un nebaidies stāties pretī savām lielākajām bailēm. Tu esi ļoti drosmīgs cilvēks, kurš izmanto visus dzīvē sniegtos izaicinājumus.

Ja redzēji eksotisku putnu:

Varbūt dažreiz tu esi nedaudz vieglprātīga un dažās situācijās pat bezatbildīga. Tajā pašā laikā tu esi radoša personība un tev piemīt vēlme mainīt pasauli uz labo pusi. Tikai uz priekšu!

 

8 KOMENTĀRI

  1. Es redzu putnu..un tikai tapec ka gribu aizlidot..bet pat isti nezinu uz kurieni..visur viens un tas pats pasaule ir satana apsesta

  2. Ja butu iespejams es parverstos par putnu un dzivotu mezaa..talu prom no cilvekiem..ai ka esmu no viniem nogurusi…bet vispar jau man nav nemaz japarversas lai dzivotos pa mezu..tikai japagaida tris menesi..kad dzeguze kukos lapas plauksun smarzos maijpukites..leduspuke sen bus izkususi un partapusi atkal par meza laumu…ai ka sasapnojos par putniem un mezu bet aiz loga balta ziema..

  3. Bet paslaik es esmu skorpione ne putns..un ielidusi alaa..es domaju par visumu dievu un zvaigznem..es saprotu ka te uz zemes es esmu tikai ciemins..bet visums ir manas iistas majas..un lai kas mes katrs nebutu pec horoskopa..mes visi lidzigi ka putni pacelsimues zilajas debesis un aizlidosim katrs uz savu zvaigznu planetu…..zem kuras katrs esam dzimusi..

  4. Sodien ir svetdiena..leduspuke bauda vinu..un relaksejas nenemiet launaa leduspuke nedaudz pafilosofeja ..un atpysas no visiem arpratigajiem portaliem un to rakstiem.kurus palasot parnem bezceriba..lai visiem jauks vakars….

  5. Tu tak neesi putnins bet gan suda vabals kas augstak par meslu cupu ta ari nepacelses..un kur nu vel aizlidot lidz zvaigznem ahaha..un ta ar tu tai meslu cupa paliksi nomirsi un sapusi….putni lido…tiem zeme par smagu…lai ludo domas zelrsaules sparniem..maniem draugiem filisofiem ar kuriem kopa esmu …un busu vienmer

  6. Mja..tie sudavabalportali ar tam algotam mesluvabolem man ar nepatik.pa sudiem vien rokaas rokaas un ta ari neko nav ne izrakusi ne panakusi..tik smird visa pamale…ahaha

  7. Man patik tikai viens putns kurs atlido katru svetdienu ar konjacinu padusee un jaukam anekdotem..un tas ir kaiiminantons..kad es esmu riktigi pilla..vins ir ists draugs palidz man novilkt cibinas un kleitinu un aiznes uz gultinu..kur vel labaku putninu atradisu.nekur.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here