Enerģētiskie vampīri ir cilvēki, kuri barojas no tavas enerģijas. Pēc saskarmes ar šādiem cilvēkiem ir jūtama izstukšotības sajūta un pat nogurums, pat, ja ignorē šādus cilvēkus, tu pat nepamani, kad jau atkāl esat uzsākuši jaunu sarunu. Enerģētiskie vampīri nevar iztikt bez tavas un apkārtējo cilvēku enerģijas, bet kā ar šādiem cilvēkiem cīnīties?

Šeit ir 5 paņēmieni, lai uzvarētu cīņā ar enerģētisko vampīru!

1. Ne, katrs enerģētiskais vampīrs zog tavu enerģiju, pats to apzinoties

Ņujorkas bestcelers “Emotional Freedom: Liberate Yourself From Negative Emotions and Transform Your Life”  vēsta, ka visi enerģētiskie vampīri nav vienādi, daži, protams, ir kaitinoši, apnicīgi un pļāpīgi, bet ir arī draudzīgie un šarmantie vampīri. Tas ir tā – tu esi ballītē un runā ar kādu ļoti jauku cilvēku, bet piepeši jūti bespēku un enerģijas trūkumu. Cits variants ir tava apnicīgā kolēģe, kura tev jau desmiito reizi stāsta, ka ir izšķīrusies ar savu puisi. Ar katru reizi viņa jūtas arvien labāk, bet tu jūties izlādējusies.

2. Dažkārt ieejot istabā pilnā ar cilvēkiem tu uzreiz jūti nospiedošu negatīvo enerģiju. Var likties, ka visi nepazīstamie cilvēki tevi smacē nost, šādos brīžos palīdzēt var kāds pozitīvs citāts vai mantra ko pie sevis atkārtot. 

3. Distancējies no šīs personas. Ja vampīri turpina tevi noslogot ar manipulatīvo vai sevis žēlojošo uzvedību, tev jāņem groži savās rokās un jāpārtrauc kontakts ar šo personu, pat, ja tas ir tuvs draugs vai ģimenes locelis, tu nevari uzturēt kontaktu ar kādu, kurš negrasās kontrolēt savu dzīvi vai vismaz kļūt par pozitīvāku, patstāvīgāku personu.

4. Centies meditēt katru dienu, kaut vai 10-15 minūtes. Viens no labākajiem veidiem kā pasargāt sevi no manipulācijas ir meditācija. 

5. Uzsmaidi viņiem. Ko tas uzlabos? Kad tu dalies smaidā ar citiem, tad ne tikai tu, bet arī viņi jutīs pozitīvās enerģijas pieplūdumu, ja tev uz ielas uzsmaida svešinieks, tev taču arī uzlabojas oma, vai ne?

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?