Modele Džidžī Hadida ar savu draugu, mūziķi Zeinu Maliku ir sava pirmā bērniņa gaidībās! Šādas runas paklīdušas jau sen, bet beidzot topošā māmiņa to apliecinājusi arī oficiāli, tas notika “Tonight show with Jimmy Fallon” raidījumā, video zvanā. 

Džidžī Hadida video intervijā uzsvēra, ka viņu un Zeinu neuztraucot Covid-19. Pāris saglabājot vēsu prātu un ar nepacietību gaidot bērniņu. Bērniņam pasaulē jānāk šī gada septembrī, Džidžī šobrīd ir piektajā gaidīšanas mēnesī. Fani ievērojuši fotogrāfijas ar rozā bēbīšu lietiņām, tas ir raisījis runas, ka gaidāma meitiņa. Šobrīd Zeins dzīvo kopā ar Hadidu ģimeni fermā, Pensilvānijā, ASV.

Pāris sāka tikties jau tālajā 2016. gadā, tomēr attiecības izjuka, jo katrs vēlējās fokusēties uz savu karjeru. Pagāja laiks un pāris atjaunoja savas attiecības un šoreiz mīlestība tikusi svētīta ar gaidāmo bērniņu. Džidžī par grūtniecību faniem lika nojaust, sagaidot savu 25. dzimšanas dienu, kad viņas Instagram tika publicēti foto arī ar dāvanām, kurās ir zīdaiņa apģērbs un mantiņas. 

 Video
 
Autors: Dieviete.lv
 
 
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?