2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Septiņi pieauguši, spēcīgi bēgļi un… Skaties, kas ir zem melnā kvadrāta

 

Bilde, kura normālam cilvēkam nav saprotams. Septiņi pieauguši, jauni vīrieši un baskājaina sieviete ar trīs bērniem no kuriem divus viņa nes. Pilnīgi loģiski, ka rodas jautājums – vai tiešām kāds no vīriešiem nevarēja atvieglot sievietes ceļu? Kas darās viņu galvās? Varbūt ir kāds, kurš var izskaidrot viņu rīcību? 

 

 

bezhentsy_2
stringer-news.com
LĪDZĪGI RAKSTI:
Irākas migrants publiskā peldbaseinā izvarojis 10 gadus vecu austriešu zēnu
Zviedrija šokā! Imigrants iesit un uzspļauj mātei viņas bērnu priekšā
Sākas!? Imigrants nodūris 15 gadīgu lietuviešu zēnu, kurš aizstāvējis meiteni
 

15 KOMENTĀRI

  1. Viņiem tiešām viss ir pieņemts,un tas vēl nav viss.Vienā no nometnēm Vācijā atveda drēbes,tad vīrieši skrēja pirmie mērīt,sievietes ar bērniem palika pēdējām kārtām.Vai tas ir normāli?

  2. Viņiem sieviete nav cilvēks, pat ja tā ir viņa bērnu māte vai viņa paša māte! Tāpēc viņiem ir jādzīvo savās zemēs nevis Eiropā.

  3. Kas tad tie par vīriešiem!Ja viņi bēg un neaizstāv savu zemi,tad kur nu vēl pret sievieti izturēsies kā pienākas.

  4. Araabu valsts viirieshiem pret sievieti kaa subjektu nav nekaada moraala cienja vai atbildiiba,jo peec islaama kanoniem-vinjai nav dveeseles.Taatad vinja nav viiriesha mazaa pirkstinja veerta.

    • Nezinu kurās valstīs esi bijis un kādus rakstus esi lasijis… Bet piemēram Sudānā sieviete tiek augstu vērtēta..

  5. Tak paskataties pāris video: viņiem modē daudzsievība – lai var seksot uz nebēdu. Bet visas pārējās sievietes drīkstot varot kad vien gribot, ja viņas nav ne tā ģērbtas, nevilšus uzsmaida vai vispār no citas rases… 🙁

  6. Tas ir lokomotīves princips, sieviete ir instruments, lai tiktu laivā un eiropā uzskatītu par nabaga bēgļiem, nevis bandu, septiņu cilvēku sastāvā!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here