sieviskis

Kurš gan kādreiz nav samelojis par to cik iespaidīgs ir bijis atvaļinājums, lai gan dažus mirkļus gribētos izdzēst no atmiņas? Nav nozīmes tam, cik iedvesmojošs vai dārgs šis brauciens ir bijis, mēs vienmēr mazliet uzlabojam savus stāstus, lai arī citiem tas  izklausītos kā kaut kas vienreizējs.

Kādēļ cilvēki melo par saviem ceļojumiem?

Varbūt tu esi darbaholiķis un nespēj nesekot līdzi ienākošajiem epastiem, pat, ja atrodies kādā tropiskā pludmalē, bet varbūt tu esi devies ceļojumā ar ģimeni, taču nesaskaņas jūsu starpā valda ik mirkli…Palielinoties sociālo mediju lietojumam, arvien vairāk cilvēki salīdzina sevi ar saviem kolēģiem un draugiem, kuri publicē gan ierakstus, gan fotogrāfijas par saviem lieliskajiem ceļojumiem. Taču lielākoties mēs aizmirstam, ka šajos ierakstos neviens nestāsta ne par stresu, ne slimībām, ne citām problēmām ar ko nākas sastapties ceļojuma laikā.

Visbiežāk dzirdamie meli:

“Ceļošana ir tik relaksējoša”

Realitāte ir pavisam citādāka. Protams, tu esi patīkami satraukts, ka dodies atvaļinājumā, taču, skrienot uz lidmašīnu, braucot ar iznomātu mašīnu pavisam nepazīstamā vietā un cenšoties apskatīt pēc iespējas vairāk apskates objektu, beigu beigās tu jūties izsmelts.

“Visu nedēļu es ne reizi neieskatījos epastā”

Protams, ka dodoties ceļojumā tu līdzi esi paņēmis savu telefonu .Atrodoties pie baseina vai pludmalē un pat dodoties pārgājienā, ikvienā vietā kur būs pieejams tīkls, tu ielūkojies savā epastā tāpat arī sociālajos tīklos. Šī ir viena no tipiskākajām lietām par ko cilvēki melo, jo baidās atzīt cik ļoti atkarīgi no darba un komunikācijas interneta vidē viņi ir.

“Mans ceļojums bija neticami romantisks”

Ceļojuma laikā tu ne reizi vien sastrīdējies ar savu partneri gan par to kurš sēdēs lidmašīnā pie loga, gan par to uz kuru eksotisko restorānu doties. Taču atgriežoties šie sīkumi aizmirstas un citiem tu stāsti, ka tās ir bijušas romantiskākās brīvdienas tavā mūžā.

“Šis ceļojums satuvināja mūsu ģimeni vēl ciešāk”

Realitātē katrs ģimenes loceklis pavadīja laiku kā ierasts. Bērni sarakstījās ar saviem draugiem, pārējie bija aizņemti ar SPA procedūrām. Rezultātā tu šo ceļojumu esi pavadījis viens pats klīstot un pētot tuvējos apskates objektus.

“Mēs atradām neticami izdevīgu piedāvājumu šim ceļojumam”

Pēc visu nodevu, biļešu, naktsmītņu un pārējo izdevumu nomaksāšanas, tev ir kauns atzīties, ka tomēr šis neticami izdevīgais ceļojums ir sanācis daudz dārgāks, kā tu biji plānojis. Tu sev esi apsolījis, ka nākamreiz būsi prātīgāks.

“Es nevaru sagaidīt, kad došos atpakaļ”

Ļoti bieži cilvēki izvēlas doties uz vienu galamērķi atkal un atkal. Taču, piedzīvojot dažādus moskītu kodumus un cenšoties izvairoties no milzīgiem tūristu pūļiem, tu saproti, ka vairs nekad nevēlies atgriezties šajā galamērķī.

“Man ļoti patika, ka man bija tik daudz brīvā laika”

Realitātē visu ceļojuma laiku tu juties tik garlaicīgi. Vienalga, vai tas bija ceļojums vienatnē vai nedēļa pavadīta kopā ar ģimeni, tu nespēji sagaidīt mirkli, kad dosies atpakaļ.

 

AVOTS

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?