12.1 C
Rīga
trešdien, augusts 4, 2021

Iemesli, kāpēc māsa var kļūt par tavu labāko draudzeni uz mūžu

 

Ja tev ir māsa, tu zini, ka viņa dažreiz spēj kārtīgi nokaitināt un jūs cīnāties līdz spēku izsīkumam. Bet galu galā jūs joprojām paliekat labākās draudzenes vai draugi.

Viņa ir bijusi blakus visu tavu dzīvi

It īpaši, ja jums ar māsu ir maza vecuma starpība, tad jūs burtiski visu savu dzīvi esat bijušas kopā. Kopā esat piedzīvojuši priecīgus brīžus, palīdzējuši viena otrai grūtos brīžos. Un tev pat nebija jāsaka māsai: “ Esi man blakus”, jo viņa jau bija tur bija.

Viņa ir tava atbalsta grupa un tava motivācija

Starp visiem taviem draugiem tieši māsa tev nesavtīgi novēlēs panākumus. Protams, neiztiks bez sāncensības, bet jūsu māsas dvēselē pret tevi ir tikai vislabākie nodomi un vēlmes. Un arī jūsu savstarpējā konkurence tikai motivēs tevi kļūt par labākai.

Viņa tev palīdz grūtos brīžos

Ja nomirst kāds tuvs cilvēks, jūs ar māsu spējat savstarpēji saprasties kā neviens cits.

Viņa sniegs tev vislabāko padomu

It īpaši, ja māsa ir vecāka un jau ieguvusi dziļāku dzīves pieredzi. Ja visi pārējie sniegs tev padomu, kuru, viņuprāt, vēlies dzirdēt no viņiem, māsa dos ieteikumu, kas tev noteikti jāsadzird.

Tavās kāzās viņa būs tava ideālā līgavas draudzene

Parasti ir ļoti grūti izvēlēties kādu no tavām draudzenēm, lai nevienu neapvainotu. Bet, kad ir māsa, šis jautājums zaudē aktualitāti. Turklāt viņa patiešām vislabāk zina, kā tev palīdzēt šajā nozīmīgajā dienā.

Viņa nekad tevi neatstās

Draugi var nākt un iet. Bet māsa vienmēr būs tev blakus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!