18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Kā kaķa krāsa ietekmē tā saimnieka likteni

 

Katrai kaķu krāsai ir īpašs spēks un enerģija, tā spēj ietekmēt cilvēka likteni. Krāsa piesaista gan negatīvismu, gan laimi. Eksperti pastāstīja, kāda dzīvnieka krāsa var pozitīvi ietekmēt cilvēka veiksmi un emocijas.

Balts kaķis

Kaķi ar šo nokrāsu ienes mājā harmoniju. Baltā krāsa pozitīvi ietekmē veiksmi un laimi mājā. Tā palīdz piesaistīt pozitīvas emocijas. Baltie kaķi jūt saimnieka noskaņojumu un pat spēj atbrīvot saimnieku no negatīvām domām un emocijām.

Melns kaķis

Melni kaķi ir ļoti noslēpumaini. Viņiem piemīt maģiskas spējas, kuras spēj padzīt nelūgtus viesus. Melnie kaķi spēj pasargāt māju no negatīvisma, tie pozitīvi ietekmē nākotni un veiksmi. Tie dod visiem ģimenes locekļiem panākumus un pozitīvas emocijas.

Pelēks un strīpains kaķis

Šīs krāsas kaķi piešķir mierīgumu un siltumu tiem cilvēkiem, kuri ir noguruši no rutīnas. Pelēki kaķi sargā savu saimnieku, gan arī savu māju. Viņi ir labi mednieki un spēj saimnieku uzlādēt ar pozitīvu enerģiju.

Rižs kaķis

Šīs krāsas kaķiem ir milzīga enerģija. Viņi ir naudas kaķi. Šādi kaķi spēj palielināt sava saimnieka peļņu un uzlabo garastāvokli. Riži kaķi jūt nepatikšanas un viņi par to var brīdināt savu saimnieku.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Nevis kaķis var ietekmēt cilvēka likteni..bet gan cilvēks kaķīša likteni..kāds saimnieks tāds suns vai kaķis..mani kaķi sevišķi neinteresee tāpēc vienaldzīga ir arī to krasa

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!