18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Kādas krāsas maks piesaista finanses

 

Maka tonim piemīt īpašs spēks un enerģija, pateicoties tam, jūs varat savā dzīvē piesaistīt pozitīvu enerģiju, veiksmi, laimi un labklājību. Astrologi iesaka pievērst uzmanību maciņa krāsai, lai pozitīvi ietekmētu finansiālos panākumus.

Kādas krāsas maciņi piesaista finansiālu labklājību?

Zelts

Šī krāsa, pēc astrologu domām, spēj piesaistīt naudu kā magnēts. Krāsu kontrolē metāla elements. Tās siltais un saulainais tonis pozitīvi ietekmēs nākotni un veiksmi. Zelta krāsa palīdz gudri rīkoties ar naudu. Šis tonis ir labi piemērots Aunam un Lauvai.

Zils

Kā izrādās zila krāsa pozitīvi ietekmē finansiālos panākumus. Šādas krāsas maku var iegādāties, ja jums ir soma, apavi vai daudz šāda toņa apģērba. Jo vairāk šīs krāsas jo lielāki panākumi. Zila krāsa novērš neveiksmes, uzlabo intuīciju un atnes veiksmi biznesā.

Sarkans

Šis tonis novērš visas dzīves neveiksmes, piesaista finanses, uzlabo pašsajūtu, palīdz piesaistīt laimi un dzīves stabilitāti. Ja jūs ticat maģiskajām prognozēm, šī krāsa ir viena no spēcīgākajām naudas piesaistīšanā.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Ja nestrādāsi, nauda no gaisa nekritīs, lai arī kādā krāsā nebūtu tavs naudas maks. Gribetu redzēt vīrieti ar maku zelta vai sarkanā krāsā. 🙂

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!