11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Kā prasīt savam sargeņģelim palīdzību

 

Kopš dzimšanas katram cilvēkam ir savs sargeņģelis. Šis personīgais “aizbildnis” un palīgs, mīl savu cilvēku, aizsargā, dod zīmes un palīdz grūtos dzīves brīžos.

Īpaši sarežģītās situācijās cilvēki var negaidīt, bet vērsties pēc palīdzības pie sava Sargeņģeļa, taču tam jums jāzina, kā to vislabāk izdarīt, lai jūs tiktu sadzirdēts. Ir ārkārtīgi svarīgi saprast, ka eņģelis jums palīdzēs tikai tad, ja lūgums būs patiess un nāks no sirds. Un, protams, to nevajadzētu saistīt ar kaut ko negatīvu vai kaitēt citiem.

Viens no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, kā piesaistīt savu Sargeņģeli, ir parasta meditācija. Izvēlieties vietu, kur neviens jūs netraucēs, aizveriet acis, stabilizējiet elpošanu un lūdziet. Pēc tam sakiet: “Es lūdzu, lai situācija tiktu atrisināta man vislabākajā veidā!” Neaizmirstiet pateikties par palīdzību. Nebrīnieties, ja problēmu neizdodas atrisināt tā, kā vēlaties vai kā gaidījāt. Eņģelis darīs to, kas ir labākais jums, bet varbūt jūs to sapratīsiet tikai pēc kāda laika.

Vēl viens veids, kā lūgt palīdzību, ir maģija: “Mans Sargeņģeli, ej man pa priekšu, un es – tev no aizmugures sekoju!”. Lai “nosūtītu” palīdzības pieprasījumu, jums garīgi jāformulē, kas jums nepieciešams un jāsaka šī frāze klusi, bet skaidri. Pēc tam jums rūpīgi jāaplūko “zīmes”, kas jums tiks dotas problēmas risināšanai.

Jūs varat vērsties pie Eņģeļa ar rakstisku lūgumu. Paņemiet papīra lapu un īsi aprakstiet problēmu. Pēc tam salokiet lapiņu, koncentrējieties uz savu problēmu un skaitiet lūgšanu: “Mans sargeņģeli, es lūdzu tevi kā aizsargu un manu skolotāju. Dzirdi manu sirsnīgo lūgumu, neatsaki man palīdzību. Nāc pie manis un palīdzi man grūtā dzīves brīdī! Āmen!” Paslēpiet papīra lapu klusā vietā un uzticieties, ka sargeņģelis jums palīdzēs. Mēģiniet ieklausīties savā intuīcijā vai sapņos – šādi Sargeņģelis bieži dod mājienu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!