11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Zīmes, ka jūsu sargeņģelis vēlas jums kaut ko teikt

 

Ja Sargeņģelis vēlas jums kaut ko pateikt, tad viņš dod kaut kādu signālu. Daudzi cilvēki pamana, ka pieņemot svarīgus lēmumus, pēkšņi telpā nodziest gaisma vai aiz loga pūš stiprs vējš. Sargeņģelis sazinās ar cilvēku, izmantojot signālus.

Kādi ir šie signāli?

Spilgts sapnis

Sapnī pie cilvēka var nākt citpasaules būtnes. Tātad sargeņģelis mēģina sazināties ar cilvēku, lai viņam ko nodotu. Ja cilvēks plāno ko svarīgu savā dzīvē, tad viņš noteikti redzēs spilgtus sapņus. Jums vienkārši jāmēģina atšifrēt ziņojumu, ko sūta jūsu sargeņģelis.

Problēmas ar elektrību

Sargeņģelis var nosūtīt signālu ar elektrības palīdzību. Ja pēkšņi automašīna vairs nedarbojas, tad labāk palikt mājās vai doties ceļā vēlāk. Dažreiz, pieņemot svarīgu lēmumu, telpā apgaismojums var pazust. Sargeņģelis dod signālu, ka nav jāsteidzas ar lēmuma pieņemšanu un labāk to pārdomāt vēlreiz.

Zīmes, kuras atkārtojas

Piemēram cilvēks var dzirdēt to pašu dziesmu vēlreiz. Atkārtoti skaitļi pastāvīgi piesaista jūsu uzmanību. Ar šo skaitļu kombināciju garām brauca automašīna, uz vitrīnas izkārtnes tie paši cipari. Šādi Sargeņģelis mēģina teikt, ka jūs pieņēmāt pareizu lēmumu un izvēlējāties pareizo ceļu sev.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!