0 C
Rīga
sestdien, novembris 27, 2021

Kāpēc nav ieteicams somiņu likt uz grīdas vai galda

 

Iespējams, esi dzirdējusi par šo māņticību, bet nepiešķir tai svarīgu nozīmi. Un ļoti veltīgi! Ticiet vai nē, bet mūsu senči šo māņticību neignorēja un centās tiešām tai sekot līdzi.

Tad kāpēc jūs nevarat likt savu somiņu uz grīdas?

Tiek uzskatīts, ka, ja jūs liksiet somiņu uz grīdas, jūs paliksiet bez naudas, naudas enerģija nonāks grīdā. Šī māņticība ir radusies tajos laikos, kad vēl somu gandrīz nebija. Visus ietaupījumus cilvēki nesa somās un sauca to par maku. Cilvēki piestiprināja somas pie jostas vai apģērba.

Kopš tā laika, protams, ir pagājis daudz laika, taču māņticība par somām ir palikusi. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties – ballītē, darbā, sabiedriskā vietā vai mājās, soma jātur klēpī vai jānoliek uz krēsla, dīvāna vai jāieliek skapī. Tas ir nepieciešams, lai izvairītos no finansiālām grūtībām. Šī attieksme pret somiņu palielinās naudas enerģiju.

Kāpēc jūs nevarat likt savu somiņu uz galda?

Ēdamgalds jau sen ir bijis jebkuras mājas centrs, pulcēšanās vieta visai ģimenei. Šis ģimenes ēdamgalds ir saistīts ar labklājību un savstarpēju sapratni. Paradums likt somu uz galda var izraisīt ģimenes skandālus. Dāmām šāda rīcība sola nesaskaņas ar mīļoto cilvēku un vīriešiem draud finansiālas grūtības.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!