6.4 C
Rīga
ceturtdien, septembris 29, 2022

Padomi, lai smaržu aromāts būtu noturīgāks

 

Noteikti esat pamanījušas, ka daudzas smaržas nav ilgi noturīgas un ātri vien pazūd to aromāts. Tomēr ņemot vērā šos vienkāršos padomus ir iespējams smaržu aromātu uz ķermeņa paildzināt.

Pareiza uzglabāšana

Dažas sievietes smaržas uzglabā vannas istabā, tomēr tas ir stingri aizliegts augstā mitruma un temperatūras maiņu dēļ. Jums vajadzētu arī izvairīties no vietām, kur spīd tiešie saules stari. Ideāla smaržu uzglabāšanas vieta ir tumšā, vēsā vietā. Pareizos uzglabāšanas apstākļos smaržu noturība tiks saglabāta.

Parfimērijas izmantošanas brīdis

Aromāts ilgst vidēji 4-6 stundas. Dažas sievietes smaržas lieto tieši pirms došanās ārā un tā ir izplatīta kļūda. Smaržas ieteicams lietot vismaz 30 minūtes pirms iziešanas. Un, lai aromāts būtu daudz izteiktāks, tad smaržas tūlīt pēc dušas jāizsmidzina uz tīras ādas. Atlikušais mitrums uz ādas saglabā smaržu un paildzina to noturīgumu.

Izsmidziniet smaržas uz tīriem matiem

Smaržu izsmidzināšana uz tīriem matiem saglabās aromātu uz ilgu laiku. Izsmidziniet smaržas gaisā vismaz 20-30 cm attālumā un ejiet cauri smaržu mākonim, vai arī uzsmidziniet smaržas ķemmei, ar kuru veidosiet frizūru. Tomēr šo metodi bieži nav ieteicams izmantot, jo smaržas satur spirta bāzi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here