2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Likteņa zīmes, kuras mēs neņemam vērā

 

Uzskata, ka Visums mūs brīdina par gaidāmiem notikumiem mūsu dzīvē. Visums sūta cilvēkiem zīmes, tomēr mēs ne vienmēr tās pamanām. Ja mēs spētu saskatīt šī zīmes, iespējams mēs varētu izvairīties no dažādām situācijām un kļūdām.

Kādas šīs zīmes ir?

Jūs redzat ciparus, kuri atkārtojas

Mistiskā saikne starp skaitļiem un cilvēka nākotni tiek dēvēta par numeroloģiju. Piemēram ja skatieties pulkstenī vairākas reizes un redzat vienu un to pašu laiku, tad Visums sūta signālu. Tie var būt skaitļi, piemēram, 111, 222, 16:16, 12:21 utt. Katram skaitlim ir interpretācijas, un ar to palīdzību jūs varat saprast, ko tieši Visums cenšas jums nodot. Varbūt šeit runa ir par brīdinājumu, par panākumiem vai bīstamu situāciju. Jebkurā gadījumā šādas zīmes nevajadzētu ignorēt.

Paziņojumi

Bieži mēs meklējam atbildes uz mums interesējošiem jautājumiem. Liktenis nāk mums talkā: zīmes var parādīties, gan uz reklāmas stendiem, tv pārraidēs vai pat dziesmu rindās. Ja jūs ilgi šaubījāties par kaut ko un pēkšņi redzējāt netiešu atbildi zīmes formā, iespējams, ka Visums ar jums runā.

Sapņi

Jā, arī sapņi spēj mums parādīt likteņa signālus un vēstījumus. It īpaši, ja tie atkārtojas vairākas reizes un jūs tos nevarat izmest ārā no galvas. Šajā gadījumā ir vērts analizēt visus notikumus, kas notika sapnī. Varbūt šādā veidā jūs varat paredzēt nākotni un izmantot Visuma padomus.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!