23 C
Rīga
sestdien, septembris 26, 2020

Par 1 miljonu dolāru ir iespējams iegādāties Kobes Braienta bērnības māju (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Tagad ikviens, kura bankas kontā ir 899 900 ASV dolāru var iegādāties mūžībā aizgājušā basketbolista Kobes Braienta bērnības māju. Māja atrodas Filadelfijas piepilsētā un pirmo reizi, tā tika pārdota tālajā 2008. gadā, pirmoreiz šo māju pārdeva Kobes vecāki. 

Izcilais basketbolists un četru bērnu tēvs mūžībā aizgāja 41 gada vecumā. “Sikorsky S-76” helikopters miglainos laikapstākļos avarēja kalnos netālu no Kalabasas pilsētas. Negadījums notika 26. janvārī

Iespaidīgākā mājas sastāvdaļa ir pagalms, kurā joprojām ir oriģinālais basketbola grozs, pie kura bērnībā trenējās Kobe Braients. Mājas pārdevēja ir Keita Bejere, viņa īpašumu iegādājās pirms aptuveni 12 gadiem, viņa apgalvo, ka viņai bijis liels gods dzīvot šajā īpašumā.

“Kad mēs ievācāmies, pilnīgi visi jautāja: “Vai jūs vispār zināt, kas šeit dzīvoja?” Visi bija satraukti. Kaimiņi, pastnieks un pat atkritumu savācēji.

Kvēlākie Kobes fani atbrauc apskatīt mājas ārieni, šī māja ir patiesa vērtība un noteikti tiktu pārdota arī par lielāku summu.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!