23 C
Rīga
sestdien, septembris 26, 2020

Princis Harijs atdevis parādus un uzsāk jaunu dzīvi (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs vairs nav karaļnama parādnieki. Saseksas hercogi izmaksājuši Lielbritānijai nodokļos savu parādu par remontu Frogmoras namā, tādēļ droši var teikt, ka viņi ir brīvi no jebkādām parādsaistībām.

Frogmoras nams, kurā savulaik uz dzīvi apmetās princis Harijs un Megana Mārkla, Saseksas hercogiem tika iedalīta no Lielbritānijas nodokļu maksātāju naudas, jo tolaik viņi vēl bija britu karaliskās ģimenes locekļi. Kad pāris atteicās no karaliskās ģimenes pienākumiem, viņiem bija jāatmaksā piešķirtā naudas summa, kura tika iztērēta Frogmoras mājas remontam. No aprīļa šis parāds lēnām tika dzēsts.

Video (video, kurā redzami mīļi mirkļi no Harija bērnības kopā ar tēvu)

Izrādās, ka princis Harijs katru mēnesi maksāja Lielbritānijas valsts kasei aptuveni 20 tūkstošus eiro. Harijs un Megana pavisam nesen noslēdza līgumu ar kompāniju “Netflix” , šis darījums palīdzējis laulātajam pārim parādu nomaksāt ievērojami ātrāk. Pāris noslēdzis līgumu par 83,4 miljoniem eiro! Ja netiktu slēgts šis līgums, tad princis Harijs parāda summu pilnībā būtu sedzis vien pēc 11 gadiem.

Princis Harijs un Megana Mārkla arī paziņojuši, ka viņiem vairs nav nepieciešama finansiāla palīdzība no prinča Harija tēva, prinča Čārlza. Čārlzs visu šo laiku bija tas, kurš finansiāli atbalstījis jaunākā dēla ģimeni, bet līgums ar kompāniju “Netflix” ļāvis atbrīvoties arī no šīm saistībām.

Interesanti, ka hercogi aizvien saglabās Frogmoras nama īpašnieku tiesības un turpinās maksāt īres maksu un citus ikmēneša maksājumus, tas pārim dod iespēju vienmēr atgriezties uz dzīvi savā Lielbritānijas rezidencē!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!