6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Pazīmes, ka bijušais pie jums atgriezīsies atpakaļ

Dieviete.lv
 

Sievietēm ir grūtāk izturēt šķiršanos, taču viņas labāk atgūstas un kļūst emocionāli stiprākas. Savukārt vīrieši ir stereotipu ķīlnieki un neizrāda savu ievainojamību pat sāpju gadījumā. Bet ir vairākas pazīmes, pēc kurām jūs varat saprast, ka jūsu bijušais atgriezīsies pie jums. Protams, ja vēlies.

Viņš uzreiz uzsāka citas attiecības

Ja vīrietis sāka satikties ar kādu uzreiz pēc šķiršanās, iespējams, viņš cenšas aizpildīt radušos tukšumu. Tuvība ir balstīta uz drošības sajūtu, uzticību, savstarpīgumu, tāpēc, kad viss beidzas, vīrietis meklē ātru veidu, kā uzsākt jaunas attiecības. Ja bijušais jau ir kopā ar citu pat otrajā nedēļā pēc šķiršanās, visticamāk, viņš joprojām ir tevī iemīlējies un var atgriezties.

Viņš nav atgriezis tev tavas mantas

Ja jūsu kurpes un klēpjdators joprojām atrodas jūsu bijušā mājā, un jūsu dzīvoklī ir pieci viņa T-krekli un mīļākā bumba, tad jūsu attiecības vēl nav beigušās. Lietas atgriešana ir vēl viens iemesls atkal satikties, tādēļ, ja neesat pilnībā apmainījušies viens ar otra lietām, jūs joprojām varat salabt un būt attiecībās.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Mulkibas gan…nepardzivo tas kurs grib skirties . Es biju pat apmierinata aizejot no 2 laulibam(jo es aizgaju)

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!