6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Šīs lietas nav ieteicams teikt nogurušai mammai

Dieviete.lv
 

Šķiet, ka neviens cilvēks pasaulē nesaņem tik daudz padomu vienlaikus kā jaunā māte. Tos dod gan radinieki, gan svešinieki. Mājās un uz ielas mātes ik pa laikam dzird, ko drīkst, ko nedrīkst un kāpēc.

Nu tu pati gribēji..

Patiesībā nav iespējams sagatavoties bērna piedzimšanai, negulētām naktīm, brīvības trūkumam un nogurdinošai raudāšanai. Un neatkarīgi no tā, cik ļoti māte vēlas bērnu, viņai joprojām ir grūti izturēt šo jauno pieredzi.

Kāpēc tu esi nogurusi? Tu visu dienu sēdi mājās

Iespējams, šī ir mīļākā radinieku frāze, kuri nav iesaistīti mazuļa audzināšanā un kuriem ir slikts priekšstats par to, cik grūti ir ar bērnu, it īpaši, ja katru dienu esat kopā ar viņu. Mūsu sabiedrībā joprojām ir spēcīgs stereotips: ja māte neiet uz darbu, tad šķiet, ka viņa nenogurst.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ko lai saku savai mammai..paldies ka dzivibu man devi..un rupees par mani nezeloji sevi.
    Es atceros tevi ar saulessmaidu..ko vienmer ka sauliti lidzas gaidu..un laiks aiztraucas ka pienenpukas vejaa..un nave iesplava man sejaa un atnema tevi .kas mila bija man un darga.kad man bija trispadsmit..ak sis nelaimes skaitlis.un sabruka pasaile man zem kajam..es negribeju iet uz majam jo asaras bira ka pupas.uz galda nebija manas milas zupas..un blakam tava smaida.kas mani parnakam no skolas gaida.
    tuksums kas apnema dveseli gafiem bija iznicinoss..lidz sapratu..ka mans mamucis ir pie dieva..un vinai tur labi klajas.un vina skatas uz manim no makonmalinas..nak sapni un saka..meit es esmu tev blakam.un redzu tevi.tu mani ari redzi ..es tava sirsninaa..ak tala zvaigzne.es sutu savam mamucim vestuli un milu bucu…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!