18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Sieviešu ieradumi, kuri atņem enerģiju

 

Sievietes tiek uzskatītas par enerģētiski spēcīgākām, salīdzinot ar vīriešiem. Ir jāprot šo spēku uzkrāt sevī. Šie ir ieradumi, kuri atņem sievietēm enerģiju.

Saspringts vēders

Daudzas sievietes ir atkārtoti dzirdējušas frāzi “ievelc vēderu”. Kopš tā laika daudzām sievietēm ir izveidojies ieradums visu laiku turēt savu vēderu “saspringtu”. Bet tām, kas to dara, vitālās enerģijas centrs ir bloķēts. Šīm sievietēm ir jāapgūst, kā atslābināt vēderu, izelpojot, un izelpojot to jāpaplašina. Šāds vingrinājums palīdzēs dot spēku.

Sūdzības par savu dzīvi

Katrai sievietei vajadzētu atcerēties, ka uz planētas nav vietas, kur viņa varētu sūdzēties kādam. Tāpēc viņa tikai saasinās situāciju un ieprogrammēs sevi vēl nožēlojamākai nākotnei. Sievietei ir jābūt pašcieņai un gandarījumam par savu dzīvi. Ja sievietei nepiemīt šādas īpašības, tad visi vīrieši uz viņu skatīsies kā uz vienkāršu objektu.

Skaudība

Šīs ir ļoti sliktas emocijas, kuras ievērojami vājina enerģiju. Tikai daži cilvēki var atzīt, ka ir greizsirdīgi uz kādu. Ir nepieciešams atbrīvoties no šīs sajūtas, jo tās arvien vairāk nomāc iekšējo spēku.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!