-0 C
Rīga
trešdien, decembris 1, 2021

Uz kura pirksta jānēsā gredzens, lai tas piesaistītu bagātību

 

Gredzeni ir ne tikai skaistas rotaslietas. Senos laikos gredzeni tika uzskatīti par maģiskiem atribūtiem, kas varēja mainīt nēsātāja dzīvi un raksturu. Gredzeni tika izmantoti arī, lai parādītu noteiktu sociālo stāvokli.

Ezotēriķi vienbalsīgi apgalvo, ka gredzena nēsāšana uz noteikta pirksta var mainīt dzīvi. Ne velti visā pasaulē, piemēram, laulības gredzeni tiek nēsāti uz zeltneša, galu galā, saka, ka šis pirksts ir saistīts ar sirdi. Kurš pirksts ir saistīts ar naudu? Noskaidrosim.

Īkšķis

Gredzena nēsāšana uz īkšķa atspoguļo nēsātāja iekšējo pasauli un emocijas. Ezotēriķi iesaka nēsāt gredzenu uz īkšķa, ja esat priekšnieks un ir savs bizness vai sapņojat par to. Ja jums trūkst stingras gribas biznesa lēmumos, nēsājiet gredzenu uz kreisā īkšķa, tad viss ātri vien nokārtosies.

Nēsājiet uz šiem pirkstiem gredzenus un jūs pats drīz pamanīsiet izmaiņas savā dzīvē. Naudas enerģija būs spēcīgi jūtama un bagātība atradīs jūs pati. Tomēr ezotēriķi atgādina, ka uz pirkstiem nav vēlams nēsāt vairāk kā trīs gredzenus. Gredzena nēsāšana uz rādītājpirksta palielinās nēsātāja pašnovērtējumu un līdera īpašības, kas noteikti pozitīvi ietekmēs karjeru.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Ja neko lietas labā nedarīsi, tad vari nēsāt greidzenus kaut vai uz visiem pirkstiem (21), nekādas bagātības nebūs. Ar gredenu nēsāšanu vien būs par maz. :)))

  2. Ja neko lietas labā nedarīsi, tad vari nēsāt greidzenus kaut vai uz visiem pirkstiem (21), nekādas bagātības nebūs. Ar gredenu nēsāšanu vien būs par maz. :)))

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!