7.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Sieviešu vārdi ar ļoti spēcīgu enerģētiku

 

Vārdus mums dāvā mūsu mīlošie vecāki, taču daudzi nezin cik nopietni vajag pievērsties bērna vārda piemeklēšanai, jo ar šo vārdu būs jāsadzīvo visu mūžu. Cilvēka vārdam ir ļoti liela nozīme.

Kuru sieviešu vārdiem ir spēcīga enerģija?

Aleksandra

Aleksandra ir spēcīga personība. Viņas vārda nozīme ir “aizsargs” un “drosmīga”. Sieviete ar šo vārdu jau bērnībā izcēlās ar kareivīgu raksturu, spēju iestāties par sevi un aizsargāt vājos. Ārēji Aleksandra ir sievišķīga un tas piesaista vīriešus. Aleksandra mīl uzmanību un rūpes.

Viktorija

Viktorija ir uzvarētāja, jo romiešu mitoloģijā tas ir uzvaras dievietes vārds. Nekādas dzīves grūtības un pārbaudījumi nespēj salauzt viņas gribu, tērauda raksturu un spēju ticēt sev, par katru cenu sasniegt savu mērķi. Viktorija gūst panākumus jau agrā bērnībā un pusaudža gados viņa kļūst par piemēru citiem cilvēkiem.

Olga

Olgai ir spēcīgs gribasspēks, spītīgs raksturs, kurš izpaužas jau bērnībā. Viņa ir pieradusi vienmēr iegūt kāroto. Viņa pie grūtībām neapstājas un dodas pretī savai nākotnei. Vienmēr un visur viņai jābūt labākajai. Viņa nebaidās konfliktēt ar cilvēkiem, pat ja apzinās, ka viņai nav taisnība. Šis vārds nes veiksmi un labklājību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!