26 C
Rīga
trešdien, jūnijs 23, 2021

Veiksmes talismani

 

Pateicoties dažādiem talismaniem, jūs varat piesaistīt laimi un veiksmi savā dzīvē. Mainiet nākotni un panākumus. Ir talismani, pateicoties kuriem cilvēki var piesaistīt veiksmi savam liktenim un ietekmēt nākotni. Šie talismani pasargā no bojājumiem, negatīvisma, sliktām domām un sliktiem cilvēkiem.

Ķiploku maisiņš. Ja cilvēki nēsā šo amuletu sev līdzi, tad viņi savā dzīvē piesaistīs veiksmi, laimi un pozitīvas domas. Amulets spēj atvairīt cilvēkus ar vāju enerģiju. Šo amuletu vecajos laikos izmantoja, lai pasargātu no naudas trūkuma un no ļaunas acs.

Sāls. Tiek uzskatīts, ka tam ir maģiskas īpašības. Ja jūs to nēsājat savā makā, cilvēkiem nebūs problēmu ar naudu. Tas piesaista veiksmi, aizsargā pret ļaunumu un neveiksmēm.

Lauru lapa. Cilvēki tic šīs lapas maģiskajam spēkam, tāpēc tās bieži izmanto kā amuletu vēlmju izteikšanai un savu sapņu piepildīšanai. Arī lauru lapas spēj piesaistīt finansiālus panākumus.

Sudrabs. Sudraba auskari pozitīvi ietekmē sieviešu veiksmi un no šī materiāla izgatavota ķēdīte, gredzens vai rokassprādze arī dod panākumus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!