Svari

Svariem rudens dāvās daudz dāvanu. Galvenais – laicīgi izmantot iespēju un neslinkot. Svariem veiksies it visā, ko viņi uzsāks. Par labu nāks arī jauns hobijs. Attiecībās vajadzētu vairāk izrādīt patiesumu un atklātību, kā arī jāpieņem mīlestību, ko citi tev sniedz – tāda arī ir Svaru oktobra devīze.

Skorpions

Neizlēmība kļūs par galveno Skorpiona ienaidnieku. Ir pienācis laiks parādīt sevi visā krāšņumā! (un savu temperamentu arī). Neizlēmīgajiem veiksme neuzsmaidīs. Drosmīgie gan var cerēt uz materiālā stāvokļa uzlabošanos. Tas pats attiecas arī uz mīlas dzīvi. Ja nemīņāsies vienā vietā, var gadīties sastapt pat ļoti patīkamus cilvēkus, kas ātri vien kļūs par tuviem.

Strēlnieks

Plānotājs oktobrī Strēlniekiem būs draugs un padomdevējs. Lieta tāda, ka šajā mēnesī Strēlnieki nedaudz zaudēs prātu – viņus vadīs jūtas, nevis veselais saprāts. Par labu tas noteikti nenāks. Zvaigznes Strēlniekiem iesaka visu piefiksēt uz papīra, lai pēc tam izvērtētu prioritātes. Vientuļajiem Strēlniekiem pagaidām labāk nedodies otrās pusītes meklējumos. Pastāv liela iespēja gūt rūgtu romantisko pieredzi.

Mežāzis

Oktobris šīs zīmes pārstāvjiem piedāvās daudz labumu. Darba jautājumos viss būs ideāli. Pastāv iespēja gūt jaunu sadarbību. Šajā mēnesī zvaigznes iesaka būt diplomātiskiem un strīdos neiesaistīties. Labāk asiem stūriem iet garām ar līkumu. Kas attiecas uz mīlestību, tad Oktobrī ir iespējams to sastapt tad, kad vismazāk gaidīsi un vietās, kur agrāk neesi bijusi.

Ūdensvīrs

Zvaigznes iesaka Ūdensvīriem nopietni paraudzīties uz savām finansēm. Oktobris ir īstais laiks investīcijām – izglītībā, kvalifikācijas paaugstināšanai, kursos. Drīz vien iegultījumi sevi attaisnos. Arī mīlas jomai ir jāraugās virsū ar vēsu prātu. Ir pienācis laiks aiziet no mokošām attiecībām. Nesteidzies dibināt jaunas. Jūtām ir jāatdziest.

Zivis

Oktobris ir īstais laiks, lai atkāptos no ierastās rutīnas un nodarbotos ar kaut ko jaunu un interesantu – ar sportu, gleznošanu, kulinārijas meistarklases apmeklēšanu. Jaunās nodarbes dāvās pozitīvas emocijas un patīkamas iepazīšanās. Randiņi un karsti skūpsti ātri vien aizgaiņās rudens depresiju. Lai gan viss izklausās jauki, Oktobris nebūs vieglākais mēnesis. Būs arī smagi jāstrādā un jārisina visādas nelielas likstas. Bet – galvu augšā! Neaizmirsti smaidīt!

 

Avots: Flytothesky.ru

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?