Tavs liktenis nav akmenī iekalts, taču zvaigznes var pateikt priekšā, kāds ir tavs ideālais vecums laulībām, apgalvo portāls „Power of Positivity”. Lasi un pārbaudi, vai informācija tev atbilst!

Jaunava – Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ģimenes laime un mājīgums ir ļoti svarīgs, tāpēc viņas precas agri, parasti vecumā no 18-25 gadiem. Daudzas Jaunavas arī atbalsta mājsaimnieces lomu, tāpēc vīru meklē pēc iespējas ātrāk.

Svari – Svari mīl mīlestību, un daudzi cilvēki ir pelnījuši viņu mīlestību. Šīs zīmes pārstāvji būs laimīgākie, ja apprecēsies ap 20 gadu vecumu. Viņas ātri vien sajūt, ka viņām ir jādāvā sava mīlestība vēl kādām cilvēkam, tāpēc arī precas agri.

Skorpions – Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti patstāvīgi un neatkarīgi cilvēki, kuriem vispār ne īpaši patīk savā dzīvē ielaist cilvēkus. Vismaz agrā jaunībā, nē. Piemērotākais laiks, kad Skorpions varētu iestūrēt laulības ostā, ir vecumā starp 25-35 gadiem.

Strēlnieks – Nemaz necenties saistīt savu dzīvi ar Strēlnieku, ja ceri, ka drīzumā varēsi viņu apprecēt. Strēlnieks vēlas saglabāt savu brīvību un neatkarību, tāpēc vienkārša dzīvošana kopā viņam ir tas, kas nepieciešams. Ja nu viņš nolemj precēties, tad tas notiek ap 30 gadu vecumu.

 
1 komentārs
  1. Elans 2 gadi ago

    Kruta

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?