Katram cilvēkam dzīvē ir kādas vēlmes, un kaut kādā veidā tās ietekmē arī zodiaka zīme. Tu zini, ko vēlies? Ja, nē, tad varbūt zvaigznes pateiks tev priekšā.

Skorpions – Skorpions veido savu nākotni metodiski kā Jaunava un enerģiski kā Auns. Viņš grib būt taisnīgs kā Svari, jautrs kā Dvīņi un emocionāls kā Vēzis. Skorpionam ideālā dzīve ir prestiža karjera, mīloša ģimene un daudz pozitīvu emociju.

Strēlnieks – Pateicoties savai enerģijai un vēlmei pastāvīgi attīstīties, Strēlnieks varētu būt lielisks treneris vai mentors. Viņš grib dalīties zināšanās ar citiem cilvēkiem un visādos veidos viņus apmācīt, pie tam, dažādš dzīves jomās: sportā, kulinārijā, biznesā utt.

Mežāzis – Mežāzis ir atbildīgs un uz ģimeni orientēts cilvēks. Pie tam, viņš lieliski spēj iztēloties sevi vadītāja amatā. Līdera un priekšnieka iezīmes viņš var pārnest arī uz mājas dzīvi. Ja viņam ir bērni, viņš darīs visu, lai nodrošinātu viņiem atzinības cienīgu dzīvi.

Ūdensvīrs – Viņam rūp visa un visu aizsargāšana un brīvības, vienlīdzības un draudzības pieprasīšana. Tieši tajā viņš redz savas dzīves galveno misiju. Viņam parasti ir vienalga par apkārtējo viedokli, jo viņš vienmēr spēlē pēc saviem noteikumiem.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?