12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Vīrieši! 8 itāļu ģērbšanās „odziņas”, ko vērts ieviest savā garderobē!

 

Itāļu stils asociējas ar greznumu, kvalitāti un stilīgumu. Izrādās, ka ģērbties stilīgi nav nemaz tik sarežģīti, ja vien ņem vērā dažus nosacījumus:

1. Izvēlieties brīvu apģērbu! Brīva piegriezuma žaketes, kas neierobežo kustības un ļauj ērti justies, būs atrodama teju katra itāļa skapī.

2. Eksperimentējiet ar krāsām! Kur ir teikts, ka rozā krāsas apģērbu valkā tikai sievietes. Itāļi bieži kombinē košas krāsas kreklus ar neitrālas krāsas biksēm.

3. Nebaidieties no cepurēm! It sevišķi, platmalēm. Tās ne tikai padara interesantāku koptēlu, bet arī pasargā no saules.

4. Papildiniet tēlu ar aksesuāriem! Sporta pulkstenis, mazs lakatiņš žaketes kabatā, iespaidīgas saulesbrilles, siksna vienā tonī ar kurpēm, spīdīgas aproču pogas. Šie ir tikai daži no aksesuāriem, kas papildinās jūsu tēlu.

5. Sasieniet kaklasaiti kā itāļi! Itāļi mēdz neaizpogāt divas augšējās krekla pogas, taču, ja tomēr jāvelk kaklasaite, viņi to sien citādāk. Abi kaklasaites gali ir redzami, turklāt šaurākā daļa ir garāka par platāko.

6. Pievērsiet uzmanību zeķēm! Teju katra itāļa garderobē atrodami vismaz septiņpadsmit zeķu pāri. Tomēr arvien lielāku popularitāti iegūst īsās zeķes, kuras tā īsti nevar pamanīt. Rodas sajūta, ka kurpes ir uzvilktas basās kājās. Nepierasti, toties ļoti stilīgi.

7. Izvēlieties vienkrāsainu T-kreklu! Šāds apģērbs izskatās dārgāk nekā apdrukātie krekli vai tie, uz kuriem attēlots zīmējums. Vienkrāsaini krekli labi izskatās gan pie klasiskā stila biksēm, gan džinsiem. Tāpēc sagādājiet sev baltu, pelēku un melnu T-kreklu!

8. Nebaidieties no baltās krāsas! Nepraktiska krāsa biksēm? Varbūt. Toties tā atstāj viegluma sajūtu un palīdz eksperimentēt ar košām krekla krāsām.

Lai izdodas papildināt un padarīt interesantāku savu ģērbšanās stilu!

 

Autors: Dieviete.lv

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here