-17 C
Rīga
svētdien, janvāris 17, 2021

Kā atpazīt vīrieša potenciālu jau attiecību sākumā?

 

Atzīsti, tu noteikti iepazīšanās un komunikācijas laikā ar vīrieti pirmajā randiņā aizdomājies par to, vai viņš dzīvē kļūs veiksmīgs. Protams, katra sieviete vēlas sev līdzās redzēt strādīgu vīrieti un uzvarētāju. Taču saskatīt vīrieša potenciālu attiecību sākumā neizdodas visām sievietēm. Kāds tad ir tas vīrietis?

Viņš cīnās par tevi

Ja vīrietis jau ilgāku laiku „aplido” tevi, nepadodas un turpina meklēt arvien jaunus ceļus uz tavu sirdi, tas norāda uz to, ka vīrietis prot nospraust mērķus un iet tiem pretīm. Ar tādu vīrieti izredzes veidot veiksmīgu kopdzīvi ir daudz lielākas. Neatlaidīgi vīrieši mīlestībā biežāk ir neatlaidīgi arī darbā.

Viņam nepatīk sēdēt bez darba

Vīrietis, kuram nepatīk pavadīt visu laiku četrās sienās un slinkot, visticamāk dzīvē sasniegs daudz vairāk. Vīrieši, kuri ir aktīvi gan darbā, gan sociālajā vidē, vienmēr ir divus soļus priekšā „dīvānu filozofiem”.

Viņam ir augstas prasības

Vīrietis, kurš samierinās ar mazumiņu un ekonomē uz visa, kā vien var, reti dzīvē sasniedz kaut ko ievērības cienīgu. Ja varam ticēt Visuma likumiem, tad mēs saņemam tieši tik daudz, cik paši lūdzam. Tāpēc, ja tavs izredzētais tiecas pēc labākas dzīves, viņam ir iespējas pie tādas arī tikt.

Viņam apkārt ir labi cilvēki

Ja tavam vīrietim apkārt ir darbu mīloši, pieklājīgi un jauki cilvēki, visticamāk viņš neatpaliek no viņiem.

Viņam patīk tas, ko viņš dara

Neatkarīgi no tā, ko dara vīrietis, ja viņa darbs viņam sagādā prieku, tas vainagosies arī ar finansiālu veiksmi. Ja viņš ir uzticīgs kādam hobijam, tā ir laba zīme. Tas ir noteikti labāk, nekā tas, ka viņš katrus pāris mēnešus maina darbu un arī konkrētu hobiju viņam nav.

Viņam patīk pabeigt iesākto

Impulsīvi un temperamentīgi vīrieši nereti mēdz būt strauji un netālredzīgi. Lai dzīvē kaut ko sasniegtu, pret darbiem ir jāattiecas uzmanīgi un apdomīgi. Veiksmīgi vīrieši vienmēr ir nedaudz viltīgi un pārdomāti. Tā kā, ne vienmēr tiešumu un atklātību var uzskatīt par pozitīvu īpašību. Savaldīgums uzvedībā un spēja pielāgoties bieži vien palīdz virzīties uz priekšu un pabeigt to, kas iesākts.

Viņš ir patstāvīgs

Iepazīstoties ar vīrieti, uzreiz pievērs uzmanību tam, vai viņš ir patstāvīgs vai, nē. Ja, sasniedzot konkrētu vecumu, viņš turpina dzīvot ar vecākiem (bez konkrēta iemesla), pārliek atbildību uz citiem un negribīgi pieņem lēmumus, ar viņu viss ir skaidrs. Viņš tā arī peldēs pa straumi, turoties pie mammas vai sievas svārkiem.

Viņš prot uzņemties atbildību

Atpazīt vīrieša potenciālu attiecību sākumā var, paraugoties uz viņa uzskatiem par attiecībām. Cilvēks, kurš ir atbildīgs darbā, ir atbildīgs arī attiecībās. Ja tu esi sieviete, kas viņu interesē, viņš neliks tev gaidīt mēnešiem un gadiem ilgi. Viņš uzreiz „ķersies vērsim pie ragiem”.

Iepazīstoties ar jauniem vīriešiem, nebūvē gaisa pilis. Pievērs uzmanību viņa stiprajām un vājajām pusēm, kā arī tam, kā viņš ar tevi komunicē. Un tad tev noteikti nebūs jāmoka sevi ar jautājumiem, vai ir vērts ar viņu veidot attiecības.

 

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!