Masu saziņas līdzekļos nonākusi viena no pēdējām dziedātājas fotogrāfijām. Žannas māsa Natālija to publicēja savā mikroblogā, fotogrāfija tika uzņemta Latvijā.

Fotogrāfija parādījās pagājušajās brīvdienās Natālijs Friske slēgtajā Instagram profilā, profilam pieeja ir arī Žannas oficiālajam fanu klubam, kurš arī pārpublicēja šo fotogrāfiju un tagad tā ir publiski pieejama, ziņo ”Komsamoljskaja pravda”. Tajā ir skaidri redzama dzīvespriecīgā Žanna Friske, kura atguvās pēc ārstēšanās ASV, viņas dēls Platons, mamma Olga un māsa Natālija. Viņi pastaigājās Jūrmalas pludmalē.

Slimība ļoti izmainīja dziedātājas izskatu, bet Žannu ir ļoti  viegli atpazīt pēc viņas smaida, kuru nevar sajaukt ne ar vienu citu. Žanna ar savu līgavaini Dmitriju Šepeļevu, viņu kopīgo dēlu un ģimeni, dzīvoja īrētā mājā Jūrmalā. Kā zināms, šajā laikā tika kristīts viņu dēls, kādā no Rīgas baznīcām.

avots: soulpost.ru

 

 

 
Komentāri: 5
 1. Maija 5 gadi ago

  Ļoti žēl, ka tā notika! Līdzjūtība tuviniekiem! Bet ir jautājums, kas bija Žanna Friske. Pāris dziesmu dziedātāja. Ko tādu viņa darīja, lai tā ceptos par viņu.
  Katru dienu aiziet vairāki cilvēki, kas cilvēku labā ir darījuši daudz vairāk nekā Žanna Friske, bet par viņu dzīvi un aiziešanu tikpat kā neraksta.
  CIENĪJAMIE ŽURNĀLSITI, BEIDZIET PELNĪT UZ AIZGĀJĒJAS RĒĶINA!

  • anchiii 5 gadi ago

   Ko Tu tur gvelz!!! Ja nezini kas viņa ir,tad nesaki,ka zhel,un neizsaki lidzjutibu! Pirmam kartam vina nav tikai “paris dziesmu dziedataja” !!!

  • Ieviņa 5 gadi ago

   es viņu cienu par to,ka viņa deva dzīvību savam dēliņam,jo grūtniecības laikā viņai atklāja audzēju un piedāvāja nekavējoties sākt terapiju. Viņa izvēlējās pret savu dzīvību likt bērna dzīvību. SVĒTA SIEVIETE.

 2. Mikimause2000 5 gadi ago

  Žanna Frikse , kādu laiku atpakaļ bija manuprāt pasaulē skaistākā sieviete , protams ir žēl kad ar viņu tā notika , bet ja ieskatās , tā ir tā pati vecā skaistā Žanna , protams arī ļooti žēl par to , ka viņa nomira , bet ja tā padomā , vai viņai tā nav labāk ? Nejav viņai tagad ir slikti , slikti tagad ir tiem kas viņu zaudēja , bet pašai Žannai manuprāt tā ir labāk …. Tikai mans viedoklis .

 3. mellene 5 gadi ago

  Man vairaak zheel ir taa mazaa beerninja, kas buudams tik mazs ir zaudeejis savu maati. Un veel padomaajot cik vinjai bij gruuti iedomaajoties, ka vinjai naaksies pamest tik mazu beerninju.. Es vienkaarshi iedomaajos sevi vinjas vietaa.. Man arii ir 2gadiigs beerns. Zheel ka taa..

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?