10.1 C
Rīga
sestdien, 18 maijs, 2024

Alkoholiskais horoskops. Kādi dzeršanas paradumi piemīt katrai horoskopa zīmei

 

horoskops AUNS Viņš labprāt iedzer, it sevišķi jaunības gados. Auns ir enerģijas pilns. Ja kādam pēkšņi dzimst ideja iedzert, Aunam jau, “hops”, pudele no somas ārā. Salīdzinot ar citām zodiaka zīmēm, viņš tik ļoti nešķiro, ko dzer. Ko dod, to dzer. Arī uzkodas speciāli nevajag, pietiks ar čipsiem. Protams, ar gadiem kļūst nobriedušāks arī pret alkoholu – vairs tik ļoti nešauj pār strīpu un kļūst izvēlīgāks.

VĒRSIS Nav nekāds lielais iedzērājs. Viņš to dara tikai baudīšanas nolūkā. Smalku alkoholu no skaistas glāzes malkot- tas ir Vērša stilā. Ja viņam ir kāda mīļākā alkohola marka, parasti to nemaina. Viņam ļoti patīk viesības un svētki, taču reti, kad viņš piedzeras tā, ka neko neatceras. Tad vairs nevar baudīt atmosfēru un daudzos ēdienus.

DVĪŅI Rosīgajiem Dvīņiem parasti nemaz nav laika dzert. Ja tomēr ir, tie ir cilvēki, kuri reibumā labprāt runā par politiku. Iedzerot viņi kļūst par īstiem ballīšu karaļiem, jo viņi jau no dabas ir ļoti sabiedriski un draudzīgi. Un, kad vēl Dvīnis drosmei sadzēries, pazūd gan iekšējā nervozitāte, gan stress, līdz ar to bremžu pedālis atlaižas.

VĒZIS Vēzim nav ieteicams lietot alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Pretējā gadījumā viss beidzas vai nu ar vemšanu vai briesmīgām paģirām. Reizēm viņš grib iedzert ar domu, ka atslābināsies un kļūs vieglāk, taču, tā kā viņš ir tik jūtīgs, panāks tieši pretējo – sāks vēl vairāk nervozēt, un viss kļūs vēl sliktāk. Nevarētu arī teikt, ka Vēzim ļoti gribētos alkoholu. Drīzāk nedzers, nekā dzers un, ja tomēr dzers, tad kompānijas pēc, jo negrib būt neiederīgs.

LAUVA Ar Lauvām ir visizdevīgāk dzert, jo, tā kā viņi ir ļoti dāsni, nopirks vairāk nekā pašam vajag vai arī vienkārši uzsauks. Naudu alkoholam netaupa un dzers tikai labu mantu. Ja viņam ir tikai 50 eiro, mierīgi pa 30 eiro nopirks litru “Jack Daniels”, it sevišķi, ja ciemos jāiet – neies jau rādīt, ka naudas nav.

JAUNAVA Tie ir cilvēki, kas salīdzinoši ātri reibst, taču viņiem ir ļoti svarīgi saglabāt loģisko spriestspēju. Var būt paradoksāla situācija – taisni paiet vairs īsti nevar, taču, kamēr galvā iekšējais monologs vēl ir skaidrā, tikmēr vēl var turpināt. Jaunavas mēdz nomierināt savu nemierīgo prātu ar glāzi laba vīna.

SVARI Pratīs novērtēt smalku un izmeklētu alkoholu. Viņš drīzāk bauda nekā dzer, taču nereti viņam liekas, ka vēl vienu jau var – tad būs īstā kondīcija, bet rezultātā tieši tas pēdējais ir bijis par daudz.

SKORPIONS Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ne alkohols, ne tabaka nav nekas svešs. Dzer, cik grib un kad grib. Kāpēc? Jo var! Atšķirībā no citām zīmēm, Skorpions var turēt patiešām ilgi un daudz. Dārgi iznāk, bet kuru gan tas uztrauc. Ja arī pēc tam ir paģiras, izdzer sauju “Ibumetin”, un viss notiek.

STRĒLNIEKS Šai zīmei noteikti patīk iedzert, jo kas tā par ballīti bez alkohola? Labākās sarunas un lielākās draugu būšanas ir iedzert. Tas ir interesanti – jauni piedzīvojumi, emocijas, iepazīšanās. Neviens pasaules iekarotājs nav bijis garlaicīgs cilvēks – visiem uz kuģa garšo rums.

MEŽĀZIS Pirms sāks dzert, jau iekšēji būs izdomājis, cik izdzers. Tāpat arī būs izdomājis, cik citi drīkst/var izdzert, it sevišķi, ja alkoholu pircis viņš. Labprāt pataupa pēdējo malciņu nebaltai dienai, tāpēc mājās var būt pilns skapis ar pustukšām pudelēm. Nav no lielajiem dzērājiem, alkohols galu galā aizmiglo prātu, taču ar tādu prātu grūti saglabāt paškontroli, ko Mežāzis nekad neatlaiž.

ŪDENSVĪRS Viņš jau zina, ka būs slikti, bet tāpat neatturas. Nav nekāds lielais dzērājs, drīzāk patīk eksperimentēt ar jauniem kokteilīšiem. Ja būs lasījis, ka tekila kopā ar aliņu ir lieliska kombinācija, noteikti pamēģinās. Var dzert arī lētu alkoholu, galvenais, lai normāli garšo.

ZIVIS Patīk iedzert. Nu, tā, lai jūt, ka ir dzerts. Ar alkoholu attiecības ir uz Tu, bet ne jau sliktā nozīmē. Tā kā ar kaimiņu, ar kuru regulāri apsveicinās, taču vienā gultā neguļ un uz viena poda nesēž. untitled

 

7 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.