27 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Zīlēšana pēc dzimumzīmēm: ko par cilvēku vēsta tumšie punktiņi uz ādas

 

dzimumzīmes

Gan dedzina uz sārta, gan sajūsminās

Dzimumzīmes uz cilvēku ķermeņa jau daudzus gadsimtus rada dažādas asociācijas. Bija laiks, kad dzimumzīmju dēļ sārtā dedzināja sievietes, apsūdzot viņas par raganām. Daudzus gadus vēlāk – gluži pretēji – cilvēki sajūsminājās par mazajām zīmītēm uz sava ķermeņa. Sievietes speciāli zīmēja sev uz sejas vai kakla dzimumzīmes, tādējādi cerot pievērst sev vīriešu uzmanību.

Ir tādi cilvēki, kuri ir iemācījušies noteikt nākotni pēc dzimumzīmju atrašanās vietas uz cilvēka ķermeņa. Šāda zīlēšana ir zināma jau kopš piecpadsmitā gadsimta. Pēc šiem mazajiem punktiņiem var noteikt cilvēka raksturu un arī nākotnē gaidāmos notikumus. Aplūkojot cilvēka ķermeni virzienā no augšas uz leju, noskaidrosim, ko dzimumzīmes mums var pavēstīt.

Uz pieres un matainajā daļā

Vispirms pievērsiet uzmanību savai sejai. Ja jums ir dzimumzīme uz pieres, jūs dzīvē tālu tiksiet. Jo tuvāk tā atrodas degunam, jo lielākas virsotnes jūs varēsiet iekarot. Jūs droši varat kandidēt uz jebkuru valstisku amatu, jo noteikti to iegūsiet un spēsiet mainīt savu dzīvi uz labāko pusi. Ja dzimumzīme atrodas pieres labajā pusē, jūs iegūsiet slavu un materiālo labklājību. Ja zīme atrodas apmēram “trešās acs” līmenī, jums ir nodrošināta laimīga laulība (tas gan attiecas tikai uz vīriešiem).

Ja sievietei dzimumzīme atrodas pie acs kaktiņa, var tikai apbrīnot viņas pacietību. Pat visnejaukākais radījums nespēs izvest viņu no pacietības.’

Dzimumzīme uz galvas matainajā daļā norāda, ka cilvēks ir ļoti noslēgts. Mīļākā nodarbe viņiem ir pārdomāt un analizēt jebkuru galvā ienākušu domu.

Uz vaigiem

Astoņpadsmitajā gadsimtā bija ļoti populāras dzimumzīmes uz vaigiem. Ja tāda atrodas jums uz labā vaiga, tas nozīmē, ka jums ir nosliece uz mīlas pārdzīvojumiem, greizsirdību. Ja jūs vēl tikai satiekaties ar puisi, tad viss kārtībā. Taču, ja jūs vēl daudzus gadus pēc kāzām turpināt būt greizsirdīga uz savu vīru, paanalizējiet savas attiecības. Ja greizsirdībai nav iemeslu, jūs riskējat zaudēt ģimeni; ja iemesls ir – saslimt ar kādu nepatīkamu slimību.

Ja dzimumzīme atrodas uz kreisā vaiga, jūsu ambīcijas apsteidz jūsu iespējas. Jūs daudz gribat sasniegt, taču ceļā stāsies daudz šķēršļu.

Zīme uz vaiga tuvu pie auss liecina par to, ka sieviete ir gatava ziedot visu mīļotā cilvēka dēļ, bet vīriešiem zīme šajā vietā nozīmē, ka viņiem piemīt neordināra domāšana.

Uz deguna, zoda vai lūpām

Ja dzimumzīme atrodas uz deguna, sieviete var būt pārliecināta, ka jebkura iecere būs ļoti veiksmīga. Ja zīme atrodas deguna galā, tas liecina par milzīgu humora izjūtu un vieglu raksturu; ja zīme ir piedeguna pamatnes – no jums var pamācīties dzīvesgudrību.

Gadās, ka dzimumzīme atrodas tieši uz lūpas – tā ir jautra rakstura pazīme. Jūs dievina visi apkārtējie, jo jūsu parādīšanās vien izraisa pārējos smaidu. Dzimumzīme uz augšējās lūpas liecina par to, ka esat sievišķīga un mīļa visiem. Savukārt dzimumzīme uz apakšējās lūpas nozīmē to, ka jūs pirmkārt mīlat sevi un pārējie lai priecājas par to, kas palicis pāri. Taču jūs tādā gadījumā ātri atkodīs un riskējat palikt bez pielūdzējiem.

Dzimumzīme uz zoda – sievietēm tā ir dzīve, pilna optimisma, ticība sev un cilvēkiem; bet vīrietim tas var liecināt par lielu agresivitāti.

Uz rokām un kājām

Dzimumzīmes uz rokām sievietei nozīmē to, ka viņai nepieciešama vīrieša aizsardzība un gādība. Vīriešiem šajā gadījumā ir visas iespējas kļūt par pašiem veiklākajiem un strādīgākajiem uz pasaules.

Ja dzimumzīmes atrodas elkoņa iekšpusē, tas nozīmē, ka cilvēks pilnīgi nemaz nav gatavs tam, kas notiek apkārt. Ja zīmes ir uz plaukstām, jūs esat īsts vientuļnieks. Agri vai vēlu jūs vienalga dzīvosiet tālumā no civilizācijas un jutīsieties patiesi laimīgs.

Papētiet dzimumzīmes uz kājām. Ja tāda ir uz gūžām, jūs ļoti uzticaties savai intuīcijai, priekšnojautām. Zīme uz ceļgala liecina par neapdomīgu raksturu. Jums mūždien nepietiek laika, jūs vienmēr steidzaties, neievērojat sīkumus.

Pievērsiet uzmanību pēdām. Ja zīmes ir uz abām pēdām, jūs sapņojat apceļot visu pasauli. Ja zīme ir tikai uz labās pēdas, jūsu ceļojuma sapņi paliks tikai sapņi, savukārt dzimumzīme uz kreisās pēdas norāda, ka paceļot jums sanāks, turklāt jums piemīt fantastiska humora izjūta un jūs ļoti mīlat sapņot.

Uz dibena un intīmajām ķermeņa daļām

Ja dzimumzīme atrodama uz intīmām ķermeņa vietām, jūs esat izteikti mīlošs cilvēks. Esiet patiesi un atvērti, un visa jūsu dzīve būs vieni svētki!

Ja esat pamanījuši dzimumzīmi uz krūtīm, vīriešiem tas liecina par spēju uz cēlām jūtām. Taču sievietēm tas nav tik viennozīmīgi. Sieviete ar šādu dzimumzīmi var kļūt par neticamu pielūgsmes objektu vai arī būs vienkārši izmantota. Diemžēl precizēt var tikai pēc personīgās pieredzes, kurš variants konkrētai sievietei piemīt.

Ja dzimumzīme atrodas zem krūtīm, cilvēks ir spējīgs uz neticamu viltību, liekulību. Esiet ļoti uzmanīgi attiecībās ar šādiem cilvēkiem, sevišķi ja esat iemīlējies.

Dzimumzīme uz dibena liecina par spējām pareģot. Iespējams, nemaz neesat tam pievērsis uzmanību. Pavērojiet, ko jūs redzat un kas notiek ar jums vēlāk, varbūt tad varēsiet iemācīties saprast savus redzējumus.

untitled

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here