nail2

Ļauj nagu lakai nožūt
Lai nagu laka uz nagiem noturētos apsolīto nedēļu, tai vajag kārtīgi nožūt, pirms tu pacentīsies to sasmērēt. Paātrināt žūšanas procesu var tā: uz dažām minūtēm iemērc rokas vēsā ūdenī, tā uzklātā laka ātrāk pieķersies un sacietēs. Tas ir Kendis Manakjū , CND eksperta, padoms.

Uzklāj eļļu priekš kutikulām
„Kutikulu eļļai ir spējas mīkstināt ne tikai kutikulu, bet arī naga plāksni. Jo nags ir elastīgāks un vairāk piesūcies, jo mazāka varbūtība, ka nagu laka nošķelsies ”, – apgalvo Tom Bachik, manikīra speciālists no Los – Andželas. Ja pieradināsi sevi uzklāt kutikulu eļļu pirms sildošas dušas, pārklājums neatstās nagus tik ilgi, kamēr tu pati to nevēlēsies: mitrums – nagu lakas galvenais ienaidnieks, bet eļļa ir tā, kas to atgrūž.

Atjauno pārklājumu
Ik pēc 2 dienām pārklāj nagus ar caurspīdīgu topu – pastiprināsi pārklājuma spīdumu un novērsīsi ātru manikīra bojā eju. Sargies no ātri žūstošām formulām: tās klājās plānā kārtiņā un neglābj nagu laku no bojājumiem.

Neuzticies saloniem
Daži saloni atšķaida žūstošas lakas ar šķidrinošām vielām, tas ietekmē pārklājuma izturību. Neuzticies meistaram – ej uz manikīru ar savu nagu laku.

Izvēlies pareizos līdzekļus
Spirts, kurš ietilpst vairākumā antibakteriālo līdzekļu sastāvā, padara nagus nespīdīgus. Atceries, salvetēs graujošo vielu koncentrācija ir zemāka.

Pasargā nagus no mitruma
Ja manikīru veic pati, obligāti noklāj gala virsmu un tādā veidā to aizzīmogo. Citādi graujošajam mitrumam būs atvērti visi ceļi.

 
1 komentārs
  1. Janis. 4 gadi ago

    Iebaazziet tak vienreiz tos nagus pakallaa un tur turiet. Z.B. jau tie nagi visuur.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?