Jaunlaulātie Mets un Ebija uzkata, ka labākā atbilde uz daudzajiem jautājumiem: ”Kad tad jums beidzot būs bērniņš?” – ir sarīkot fotosesiju ar viņu mazo, nesen dzimušo kucēnu Hamfriju. Vai nav burvīgi sanācis?

Ideja prātā ienāca fotogrāfei Elišai (Elisha Minnette), kad viņa kopā ar jauniešiem paņēma kucēnu no suņu audzētāja.Fotosesijas laikā pārītis darīja visu to pašu, ko pāri dara ar saviem tikko dzimušajiem mazuļiem. ”Mums ar Ebiju ir lieliska humora izjūta, mēs nepārtraukti pārsteidzam viena otru ar trakām idejām” – saka Eliša.”Bilžu uzņemšana bija jautrs pasākums! Kucēns acīmredzami izbaudīja uzmanību, kura viņam tika pievērsta.””Mēs šo fotosesiju sarīkojām joka pēc, lai uzjautrinātu viens otru un tos, kuriem ir mums līdzīga humora izjūta.”

Fotogrāfiju autors: Elisha Minnette
avots: Buzzfeed

 

 
3 Comments
  1. Johnf367 5 gadi ago

    I have recently started a site, the info you provide on this website has helped me tremendously. Thanks for all of your time &amp work. The achievements of an organization are the results of the combined effort of each individual. by Vince Lombardi. kfbfefdaffeg

  2. Smithc38 5 gadi ago

    Hi! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to look it over. I’m definitely loving the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers! Great blog and terrific design and style. kcgkadeadaadgdkc

  3. my web 5 gadi ago

    I just want to tell you that I am just all new to blogging and actually liked you’re website. Very likely I’m planning to bookmark your website . You definitely have outstanding stories. Many thanks for sharing with us your web page.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?