dekorativnaja_kosmetika (1)

1. No noguruma – tējas komprese. Lai “atdzīvinātu ” samiegojušās un nomierinātu iekaisušas acis – pirms liekat kosmētiku, uzlieciet tējas kompresi.
Tas atbrīvos jūs no sajūtas, ka acis “grauž” smiltis, tās arī neiekaisīs no gaismas un vēja.

2. Mitriniet ādu ap acīm.Speciālais mitrinošais krēms ātri iedarbojas uz ādu, atstaro gaismu , un āda izskatās daudz veselīgāka.
Krēms arī nogludina sīkas krunciņas.

3. Slēpjam apsārtumu. Plakstiņi, krāsoti ar bāla pasteļtoņa zīmuli, dos jums iespēju vizuāli uzlabot sejas krāsu. Nelietojiet acu kontūru iezīmēšanai tumšos toņus! Tas tikai pievērsīs uzmanību, ja plakstiņi ir piepampuši. Apsārtums dabīgā veidā tiks novērsts, ja lietosiet zīmuli ādas krāsā.
Bet zīmulis gaiši zilā krāsā iekšējā plakstiņa daļā smalki neitralizēs blāvas, apsārtušas acis.

Lasi vēl: 
5 lietas, kurām vienmēr ir jābūt kosmētikas maciņā
Skropstu nostiprināšanas noslepums
5 tipiskas kļūdas lietojot skropstu tušu

4. Slēpjam lokus ap acīm. Maskējošie līdzekļi defektu maskēšanai acu rajonā būtiski tekstūras ziņā atšķiras no no līdzīgiem līdzekļiem sejai. Dodiet priekšroku vieglai un krēmveida konsistencei, jo kaut kas ciets un sauss momentāli darīs vēl “smagākas” jau tā nogurušās acis.
Izvēlieties līdzekļus dzeltenīgos toņos, toni gaišāku par jūsu ādu.
Uzklāt to vajag zem acīm un tur, kur veidojas ēna. Tāpēc nolieciet galvu nedaudz uz leju, tas ļaus jums ieraudzīt, kuras vietas vēl vajag koriģēt.

5. Ieveidojiet skropstas. Jūs varat pielietot speciālas šķēres skropstu veidošanai vai izmantojiet ūdensizturīgu skropstu tušu, kura ilgāk turēs skropstu formu.

6. Rozā krāsas vaigu sārtums. Visiem zināms, ka rozā krāsas vaigu sārtums atdzīvina seju padara to jaunāku.Pēc negulētas nakts jums bez tās neiztikt. Tomēr, ja jums nepatīk lietot šādas krāsas vaigu sārtumu, tad kā variants un šajā vasarā arī moderns – persiku krāsa.
Un tā, apbruņojoties ar augstāk minētām viltībām, jūs lieliski izskatīsieties – izgulējusies un atpūtusies.
Un tomēr nedrīkst aizmirst, ka mūsu organismam nepieciešama atpūta.
Un veselīgs miegs – labākais līdzeklis, lai izskatītos vienreizēji.

 
1 Comment

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?