allfons.ru-22285

1. Nekas tā nebojā gaitu, kā no zoles neatlīmēta etiķete.

2. Sporta kostīms. Nosaukums runā pats par sevi – tas ir apģērbs sportam, nevis klubiem, ikdienas dzīvei vai lidojumam lidmašīnā.

3. Sieviešu somiņa un sporta jaka. Nav svarīgi aksesuāri vai jakas krāsa, iegādājieties mēteli!

4. Nepiemērota apakšveļa, it īpaši, ja tā ir uz pāris izmēriem mazāka. Rezultāts ir visai dīvains.

5. Varavīksne. Daudzām meitenēm modē ir gaiši mēteļi, cepure, balti zābaki, kas beigās līdzinās sniegbaltītei. Ir ļoti grūti apvienot gaišas krāsas virsdrēbēs. Izņēmums ir, kad viss pārējais apģērbs kompensējas ar melnu krāsu.

6. Uggi. Esiet ļoti uzmanīgas, nēsājot uggi, jo tie piestāv gandrīz vai tikai modelēm no reklāmām: bez zeķubiksēm, ar lielu džemperi, šortiem un lielisku iedegumu.

7. Vakara make-up ar uggi un sporta kostīmu – ļoti pārsteidzoša kombinācija, no kuras labāk ir izvairīties.

8. Lai arī cik nebūtu meitene skaista, eleganta vai stilīga, viņai vienmēr ir jāpievērš uzmanība runai. Lamuvārdi un rupjības – ļoti pazemina kopējo cilvēka tēlu citu acīs.

9. Var iegādāties pašu skaistāko kleitu, izveidot lielisku frizūru un ideālu make-up, bet to visu var anulēt slikta stāja. Sekojiet savam augumam līdzi, biežāk ielūkojieties spogulī, pievēršot uzmanību mugurai, pleciem, kaklam.

10. Skaisti un moderni apavi uzreiz zaudē savu šarmu, ja ir pamanāms nekvalitatīvs remonts vai nodilumi.

Autors: Dieviete.lv

 
1 komentārs
  1. Ineta 1 gads ago

    Lai arī cik nebūtu meitene skaista, eleganta vai stilīga, viņai vienmēr ir jāpievērš uzmanība latviešu valodas labskanībai. Pavirši un slikti tulkojumi no svešvalodām – ļoti pazemina kopējo cilvēka tēlu citu acīs.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?