1600

17 gadus veca meitene, Krievijas pilsētas Kirovas iedzīvotāja, palikusi stāvoklī, atpūtas brauciena laikā peldoties baseinā Ēģiptes kūrortā, ziņo portāls Penza Post.

Par to Kirovas vietējam izdevumam sūdzējusies negribēti apaugļojušās meitas māte Svetlana K., notikušajā vainojot sliktu viesnīcas baseina tīrīšanu.

“Es rūpīgi uzmanīju savu meitu Annu, lai viņa neielaistos nekādās romantiskās attiecībās ar vietējiem arābiem,” raksta sašutusī Kirovas iedzīvotāja. “Viesnīcā nelaidu viņu nekur ne soli, un pati viesnīca atradās kūrorta zonā aptuveni 10 kilometrus no Šarmelšeihas. Haizivju dēļ mēs nepeldējāmies atklātā jūrā, bet tikai viesnīcas baseinā. Es uzreiz pievērsu uzmanību, ka ūdens tur tiek slikti tīrīts un tajā peldas daudz izteikti neeiropeiska paskata vīriešu no kaut kādām arābu valstīm. Divas nedēļas pēc atgriešanās no Ēģiptes grūtniecības tests parādīja, ka mana Aņair stāvoklī! Tātad baseinā bija nokļuvusi sperma. Tikai no tās viņa varēja palikt stāvoklī.”

Pati meita apstiprinot, ka ka nav ielaidusies nekādos seksuālos kontaktos ne atpūtas brauciena laikā, ne pēc atgriešanās Kirovā.

“Sanāk, ka arābu vīrieši baseinā nodarbojas ar velns zina ko, bet no tā ciešam mēs – krievu sievietes,” sašutusi meitenes māte.

Tuvākajā laikā sieviete plāno par meitas grūtniecību Ēģiptes viesnīcu iesūdzēt tiesā.

 

FOCUS.LV
 
18 komentāru
 1. agris 3 gadi iepriekš

  To tik var iestāstīt mātei kas ir galīga analfabēte jo zinātniskos rakstos aprakstīts un pierādīts ka sievietes var vienalga kādos ūdeņos vai purvos brist un peldēties un ka daba ir tā izveidojusi sievietes dzimumorgānus (lielās un mazās kaunuma lūpas) ka tur nevar iekļūt neviena infekcija kur nu vēl sperma……tas vienkārši pierāda cik pasaulē ir atpalikuši cilvēki.

  • Inta... 3 gadi iepriekš

   … nu jā.. šitas gan ir unikums… no kādiem akmens laikmetiem tās abas ir ieradušās, kura te galu galā no abām ir debīla vairāk, māte vai meita…..??????
   Vis kaut kas bija dzirdēts,bet šāds stulbums tiešām nebija dzirdēts… pat bērnudārza pupsiki zin kā bērni rodas mūsdienās….

  • esss 3 gadi iepriekš

   tagad jau uz poda curajot ,paliek stavokli….

 2. daiga 3 gadi iepriekš

  Ir jābūt pilnīgai Idiotei lai tā domātu . meitiņa sajājusi sīko velns zin no kā un tēlo naivo.

 3. ediks 3 gadi iepriekš

  Oi, kur sitas labs!!! kaa es zviedzu!! :DDDDDDDDDDD
  Pats regulaari braukaaju pa aarzemeem un dazreiz kuurortos iegriezhos, ari baseinos ir gadiijies peldeet…velns, un es to pashu baseinaa dariiju…gan churaaju gan reizeem noraavu kjepaa, sazin, vai peec manis arii kaada buus ielidojusi? :DDDD

  • A 3 gadi iepriekš

   Tas tiešām kādam būtu jāzina? Pretigi

 4. Drako 3 gadi iepriekš

  Nu tai mātei gan ir jābūt riktīgi debīlai ,lai kam tādam noticētu:)

 5. Oskars 3 gadi iepriekš

  Mazajai Aņai būs dēls Igors. Tēva vārds- Baseinovičs. Nomirt var aiz smiekliem !

 6. kristina 3 gadi iepriekš

  ha ha pilnigi piekritu kaut ko tadu izdomat vienkarsi unikums nu vismaz tiesai bus pa ko pazviegt tas skutis laikam baidas no tas debilas mamites un tapeic nebija citu varintu ka kautko izdomat savadak to mamu nevar nosaukt ka tikai debila…………

 7. ilona 3 gadi iepriekš

  nu jau pat 10-ki zina ka stavokli var palikt tikai drazoties bet sitais jau tiesam ir stulbuma kalngals

 8. Žanis Desainis 3 gadi iepriekš

  Ja māmiņa tā uztraucas par meitiņas tikumību, tad vajadzēja tikumības jostu uzlikt !

 9. Uldis 3 gadi iepriekš

  laikam brauciens uz kurortu bija biku pa dargu un tagad doma ka samazinat/ nopelniit biku naudas…

 10. Santa 3 gadi iepriekš

  nezinu, ka ir ar baseinu, bet, piemēram, no palaga gan var ātri salasīt!

  • ZUKS 4 nedēļas iepriekš

   Vēl viena gosniņa,kas tu pežā palagu bāz-nu kur tāds idiotisms.Stāvoklī var palikt tikai no pimpi un tad ar zināma vecuma-zosis tās bābas.

 11. esss 3 gadi iepriekš

  Lasiju so pasu cita saita,tur bij rakstits.Ka pirms brauciena meitene veikusi testu.Tatad matei bija aizdomas,ka meita var papriecaties…….talak jusu fantazijai….

 12. jēziņ 3 gadi iepriekš

  mūsu pusē jau pasen bija gadījums( mamma tur nebija iesaistīta)-jaunkundzei sākās dzemdības, ātrie aizved un saka-tūlīt dzemdēsi, a meita histērijā kliedz-‘es nekad, nearvienu, nemūžam’. piedzima meita-viss kārtībā. Varbūt arī Baseinovna. Tikai viņa spēja māti apčakarēt 9 mēnešus.

 13. Haha 3 gadi iepriekš

  Krievu idiotismam nav gala…. Stulbā Krrievu vecene izaudzinājusi mauku, tagad skraida un meklē vainīgos..

 14. ZUKS 4 nedēļas iepriekš

  Labi kad no arāba palika stāvoklī ,kad nebija krokodils.Kur šitādu hujņu var rakstīt .Mammīte varēja vaktēt kamēr zila paliek ,ja kuce negribēs tad suns neuzlēks.Galvenais ,kad pēc ceļojuma gāja uzreiz pārbaudīt uz grūtniecību.Sviests.Bet žurnālistam par šo maksā naudu-tikai vai visi saprot kad tas nav iespējams.

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?