000

Ko par jums var pastāstīt jūsu roku izmērs? Daudz vairāk, nekā jūs domājat!
Izmēriet attālumu starp plaukstas līdz elkonim ar pirkstu palīdzību.

1
Ja jūs nevarat viegli aizsniegt savu elkoni, tas nozīmē, ka jums ir īsas rokas. Ja varat – tas nozīmē, ka garas.

Cilvēki ar nelielām rokām, kā likums, ir ar tieksmi uz risku, dievina piedzīvojumus un ir diezgan dāsni. Tikai personīgā dzīve viņiem parasti nekādi nevar nokārtoties: pārāk daudz skandālu un drāmas.

Bez tam, mazas rokas liecina par pragmatisku raksturu. Mazas rokas ir raksturīgas cilvēkiem, kuri spriedumos balstās uz faktiem un loģiku. Pie lietas parasti ķeras uz reiz, bez vilcināšanās.

Ja jūsu roku garums ir virs vidējā, tas nozīmē ka esat perfekcionists. Jūs protat koncentrēties uz sīkām detaļām, kaut arī tas bieži noved pie termiņu ievilkšanās, lai izpildītu uzdevumus, toties tur, kur nepieciešama kvalitāti, jums nav līdzīgu!

Cilvēki ar lielām rokām parasti ir diezgan jūtīgi un pārāk asi reaģē uz dažādiem dzīves apstākļiem. Bet labi vismaz, ka jūs apzināties šo faktu! Jūs spējat parūpēties par citiem, un dažreiz savu tuvinieku intereses jums ir augstākā vietā nekā pašiem savas!
Plaukstu formai arī ir sava nozīme.  

2
“Kvadrātveida” plaukstas parasti ir raksturīgas cilvēkiem ar praktisku, loģisku prātu. .

Ja jums viņa ir tāda, tad jūs esat liels matemātikas speciālists. Priekšroku dodat visā balstīties uz loģiku un gandrīz nekad neuzticieties savai intuīcijai.
Cilvēki ar tainstūrveida plaukstām, kā likums, savas problēmas atrisina ātri! Ātrums ir viņu galvenā īpašība.
3
Ja jūsu plauksta ir nedaudz izstiepta un pēc formas atgādina taisnstūri, tad jūs esat jūtīgi un alkstat pēc piedzīvojumiem.
Garāki pirksti, nekā vairumam, norāda par to, ka jūs esat izteikti ziņkārīgs cilvēks.
4
Aizrakties līdz lietu un procesu būtībai – lūk, jūsu dzīves patiesais mērķis. Starp citu, cilvēki ar īsiem pirkstiem visbiežāk kļūst par priekšniekiem un līderiem.

avots: lifter.com.ua
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?