12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Profesijas izvēle vadoties pēc numeroloģijas

 

numerologiya-pomozhet-vovremya-raskryt-vashi-talanty_c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c

Nav tādu cilvēku, kuriem nebūtu vispār nekāda talanta. Agri vai vēlu katrā cilvēkā parādās spējas kaut kādā rīcības sfērā – kaut kādā nezināmā veidā jūs pēkšņi sākat zīmēt, dziedāt, spēlēt kādu mūzikas instrumentu, modelēt apģērbu, redzēt to, ko neredz citi. Un tas viss jums padodas labāk, ātrāk nekā citiem. Kamēr citi grauž zinātnes granītu un uzlabo prasmes ilgā laika posmā, jūs atrodaties tālu priekšā tajā jomā, kurā jums ir talants.

Numeroloģija ir zinātne, kas pēta cilvēku pēc viņa dzimšanas datuma. Saskaitiet pēc kārtas visus skaitļus (diena, mēnesis, gads), rezultāta skaitlī vēlreiz saskaitiet visus skaitļus pēc kārtās, un tā turpiniet, līdz kamēr jums sanāk viens cipars. Piemēram, jūsu dzimšanas datums — 15.02.1980. Saskaitām: 1 + 5 + 0 + 2 + 1 + 9 + 8 + 0 = 27. Iegūtais skaitlis ir divciparu, tas nozīmē, ka saskaitām skaitļus vēlrez: 2 + 7 = 9. Skaitlis 9 arī būs jūsu skaitlis, pēc kura iespējams noskaidrots, ar kādu talantu jūs ir apdāvinājusi daba.

Un tā, veiciet vieglos aprēķinus un noskaidrojiet, ko nozīmē jūsu skaitlis.

1 — līdera spējas

Jūs varat gūt lielus panākumus jebkurā kolektīvā darbā, jo spējat aizraut cilvēkus un vadīt viņus aiz sevis. Cilvēki, kuriem piemīt šīs talanta skaitlis, ir uzņēmīgi, pastāvīgi un komunikabli. Viņi ir dzimuši vadītāji. Ja tagad jūsu amats nav visai augsts, tad ir pienācis laiks atcerēties ar to, ka visi ir sākuši ar mazumiņu, un ķerties klāt aktīvām darbībām.

2 — miers un diplomātiskums

Šis skaitlis savu īpašnieku apvelta ar spēju vienoties, pulcēt ap sevi vispretenciozākos cilvēkus un pavisam viegli risināt jebkurus konfliktus un strīdus. Cilvēki ar tādām spējām var gūt panākumus praktiski jebkurā sfērā: no viņiem sanāk labi psihologi, advokāti, diplomāti un uzņēmēji.

3 — dzīvesprieks un iedvesma

Cilvēki ar skaitli 3 atšķiras ar bagātu iztēli, enerģiskumu un tieksmi uz radīšanu, kā arī spēju tik pārliecinoši izteikt savas domas, ka pat viņu tuvinieki ne vienmēr spēj atširt maldus no patiesības. Cilvēki – trijnieki gūst lielus panākumus mākslinieciskajā jaunradē, it īpaši aktiermākslā.

4 — praktiskums un koncentrēšanās

Augsta spēja koncentrēties un stingra uzmanība detaļām palīdz cilvēkiem, kas atrodas skaitļa 4 aizbildniecībā, gūt panākumus pat vissarežģītākajā un vienveidīgākajā darbā. Viņi veiksmīgi tiek galā ar sarežģītiem aprēķiniem un sastāda precīzus plānus, tāpēc lieliski parāda sevi finansu sfērā, kā arī arhitektūras projektēšanā.

5 — ziņkārība un enerģiskums

Tas, kurš dzimis šajā skaitlī, tiecas iepazīt apkārtējo pasauli, izanalizēt un izskaidrot tās pārsteidzošās parādības. Un, kā likums, skaitļa 5 cilvēki ir apdāvināti ar neizsmeļamu spēka rezervi, lai atklātu sev un apkārtējai pasaulei jaunus zināšanu horizontus. No viņiem sanāk brīnišķīgi zinātnieki, skolotāji, arheologi.

6 — pienākums un uzticība

Cilvēkus ar šo skaitli daba ir apdāvinājusi ar milzīgu spēku, kas pilnā mērā izpaužas kalpošanā augstākiem cilvēces mērķiem. Tādi cilvēki ir brīnišķīgi audzinātāji, skolotāji, ārsti. Kā likums, pat, ja viņu darbošanās sfēra ir pietiekami tāla no augstākminētajām, viņi sevi izpauž palīdzot tuvākajiem: sniedz palīdzību, dod padomus un brīnišķīgi audzina bērnus.

7 — jaunrade un gudrība

Tiem, kuri atbilst šim talanta skaitlim, piemīt attīstītas intelekta un analītiskās spējas. Cilvēki ar skaitli 7 viegli uztver informāciju, nokļūst līdz lietu būtībai, nodibina dziļu saikni ar pasaules parādībām. Tāpat viņi ir ļoti vērīgi: spēja “redzēt cauri cilvēkiem” bieži parādās jau bērna gados; veiksmīgi izpauž sevi jebkurā intelektuālā darbībā un jaunradē. Bez tam dažiem no viņiem ar laiku attīstas ekstrasensorās spējas.

8 — griba un spēks

Cilvēki, kuri dzimuši šī skaitļa aizbildniecībā, spēj atrast izeju no vissarežģītākajām situācijām un pārvarēt visus šķēršļus, kas atrodas ceļā uz mērķi. Skaitļa 8 cilvēki gūst lielus panākumus jebkurā sfērā, kas prasa morālu un fizisku izturību, it īpaši sportā.

9 — daiļrade

Ticība ideālajam un tiekšanās uz pilnību padara atšķirīgus tos, kuri atbilsts skaitlim 9. Tādi cilvēki ir estētiski uztveroši un radoši, tāpēc izpaužas radošās profesijās: vārda mākslā, aktierspēlē, muzikālā rakstīšanā.

avots: marketium.ru
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here