6662

Ledus izmantošanai kosmētiskos nolūkos ir savs labums. Tas var padzīt rīta miegu, noņemt pietūkumu. Ledus ir lielisks līdzeklis ādas atjaunošanai. Bet, ja ledus ir ar dažādām piedevām,jūs to variet piemeklēt tieši savam ādas tipam.

Kosmētisko ledu ir ļoti viegli pagatavot un ledus skaistuma procedūra aizņems tikai dažas sekundes jūsu laika. Īslaicīga ādas saldēšana uzlabo asinsriti un paātrina vielmaiņu, sašaurina poras, āda kļūst elastīgāka un parādās dabīgs sārtums.

Ādu ar ledus gabaliņiem mazgājiet 1-2 reizes dienā. Procedūru veiciet ātri, viegli pieskaroties ādai uz sejas, kakla un dekoltē zonā. Pēc nomazgāšanās ādu nenoslaukiet, ļaujiet vērtīgajām vielām uzsūkties.

Izvēlieties sev piemērotāko kosmētiskā ledus pagatavošanas recepti. Ieteicams pamainīt ledus sastāvus. Uzglabājiet ledu ne ilgāk kā 3-7 dienas, atkarībā no tā sastāva.

Minerālūdens ledus.
Pats vienkāršākais variants. Salejiet negāzētu minerālūdeni ledus formiņās un sasaldējiet to.

Zaļās tējas ledus.
Tonizējošs līdzeklis visiem ādas tipiem.

Alvejas sulas ledus.
Šim ledum vajadzēs pusi glāzes salvijas uzlējuma un 2-3 ēdk. alvejas sulas, kuru vislabāk ir izspiest no alvejas lapām, kuras ir noturētas ledusskapī vismaz 11 dienas, jo tad alvejas dziednieciskās spējas uzlabojas. Alvejas sula dziedēs pūtītes un iekaisušu ādu.

Citronu sulas ledus.
Sulu no puses citrona pievienojiet glāzei vārīta ūdens. Šāds ledus atjaunos jūsu ādu.

Strutenes novārījuma ledus.
Sauju struteņu aplejiet ar verdošu ūdeni. Šāds ledus jums lieliski palīdzēs pret pinnēm.

Rīsu novārījuma ledus.
Novāriet sauju nomazgātu rīsu lielā ūdens daudzumā līdz tie pilnībā ir izvārījušies. Izkāsiet šķidrumu un sasaldējiet to. Šo ledu uzglabājiet ne ilgāk kā 3 dienas. Šis ledus ir piemērots ādai ar pigmentācijas plankumiem.

Arbūza sulas ledus.
Ar arbūza sulas ledu nomazgātu ādu pēc 15 minūtēm vajag noskalot. Šis ledus lieliski tonizē un atsvaidzina ādu.

Lauru lapu novārījuma ledus.
Šāds ledus- aizver poras, rekomendējams pēc sejas tīrīšanas mājas apstākļos, tas lieliski nomierina un noņem ādas apsārtumu.

Greipfrūta gabaliņu ledus.
Attīriet greiprūta daiviņas no plēvītes un sasaldējiet augļa gabaliņus. Ierīvējiet ar tiemādu un pēc 10 minūtēm noskalojiet to ar siltu ūdeni. Greipfrūta sula lieliski balina ādu.

Ledu kosmētiskiem nolūkiem nevajadzētu lietot, ja ir problēmas ar asinsvadiem, ja ir stipri iekaisusi āda, vai arī, ja ir vaļējas brūces.

Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?